Мій кошик 0

(097) 4141 101

(073) 4141 101

*Зворотній звінок

Підбір по автомобілю

Всі нові надходження Demimotors можна купити тут

Інтернет-магазин Demi Motors - ви можете придбати все для вихлопної системи будь-якого автомобіля

Інтернет-магазин Demi Motors пропонує придбати все для вихлопної системи популярних автомобілів або будь-яких необхідних деталей для нього. Тут ви можете придбати форсунки для вихлопних труб, резонаторів, стрингерів, глушників, гофри, каталізаторів, кріплень, труб, спортивних глушників, все, що необхідно для видалення вихлопних газів з двигуна.

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати вихлопні системи за найкращими цінами в Україні, оскільки ми давно співпрацюємо безпосередньо з виробниками автомобілів як вітчизняних, так і європейських. Ми пропонуємо деталі таких виробників, як AWG Polonez, Carex, Dinex, Fischer, Lindo Gobex, Magnaflow, Plimet, Polmostrow, Ribuko, Schultz, Walker та багатьох інших.

У інтернет-магазині Demi Motors ви можете переглянути каталог частин вихлопної системи, вибрати той, який вам потрібно, і купити відразу, не віддаляючись з комп'ютера чи ноутбука. Просто виберіть необхідні деталі та зробіть замовлення. Ми доставимо це вам у будь-яку точку України, не лише до великих міст, таких як Київ, Львів, Дніпро, Одеса або Харків, але і в невеликі поселення, використовуючи послуги кур'єра.

Незалежно від того, де ви знаходитесь, ви завжди можете зробити покупку, оскільки ми працюємо по всій Україні та відчинені 24 години на добу. Для цього відкрийте карту потрібного товару та натисніть кнопку "Купити". Наші менеджери зв’яжуться з вами, щоб підтвердити замовлення. І через кілька днів куплена частина буде у вас вдома.

Оплатити товар в інтернет-магазині, ви зможете найзручнішим для вас способом. Або безпосередньо кур'єру після отримання, або за допомогою банківського переказу чи переказу на банківську карту.

Якщо у вас виникли труднощі в замовленні товарів, то завжди є можливість зв’язатися з нашими фахівцями на сайті. Просто скористайтеся телефоном, і наші кваліфіковані консультанти допоможуть вам розв'язати всі проблеми.

Чому варто придбати вихлопну систему в інтернет-магазині Demi Motors

Ми були першими в Україні, ще в 1990 році, ми почали імпортувати продукцію Polmostrow та продавати в Україні. У 2010 році компанія розпочала власне виробництво прямотоків, глушників та ремонтних бачків для автомобілів. Сьогодні Demi Motors - один з найбільших виробників деталей для вихлопних систем в Україні.

Отже, Demi Motors завжди може запропонувати вам індивідуальний підхід та зробити унікальну частину вихлопної системи для вашого автомобіля та для ваших потреб.

ВИРОБНИКИ - ПАРТНЕРИ
Останні статті

 • ЯК ВЛАШТОВАНИЙ ГЛУШНИК АВТОМОБІЛЯЩе на початку минулого століття глушник став тим важливим засобом, завдяки якому автомобіль отримав популярність серед міського населення. Адже, не дивлячись на всі ті перспективи та радощі, які обіцяв автомобіль, рев його мотора викликав лише негативні емоції. Звичайно, перший глушник мав досить примітивну конструкцію, проте сучасні методи придушення шуму стали набагато ефективнішими.


 • Гофра глушника

  При роботі двигуна, особливо під час початку руху та зупинки виникає вібрація гофри, яка спочатку передається на глушник, а згодом - і на кузов машини. Щоб уникнути поломки від детонації та перегріву використовується гофра глушника. Вона компенсує термічні та механічні коливання вихлопної системи.


 • ОБСЛУГОВУВАННЯ ВИХЛОПНОЇ СИСТЕМИ – ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ?Однією з найбільш важливих систем автомобіля називають вихлопну систему, яка потрібна для відведення газів горіння з мотора в атмосферу. З часом даний елемент значно удосконалився і тепер крім основного завдання, вихлопна система виконує також перетворення вихлопів у відповідності встановленим нормам, а також дозволяє знизити або навпаки збільшити рівень звуку. Щоб всі деталі були справні і як можна ефективніше виконували свою місію, необхідно вчасно виявляти та усувати недоліки, тому що правильна робота кожної складової вихлопної системи безпосередньо залежить від якості та своєчасності обслуговування. У цій статті розповімо про те, як обслуговувати вихлопну систему і що потрібно знати в першу чергу.


 • ЩО КРАЩЕ: ОБМАНКА ЛЯМБДА ЗОНДА ЧИ ПРОШИВКА «МІЗКІВ» (ЧИП-ТЮНИНГ)?Ні для кого не секрет, що нинішній стан екології прирівнюється до катастрофічного, що приводить до встановлення нових норм і вимог від світових держав для виробників автомобілів і інших транспортних засобів. Щороку встановлюються нові, усе більш жорсткі правила і допустимі норми, а контроль вихлопних газів вже й зараз надзвичайно суворий. Це приведе до того, що більшість виробників незабаром можуть відмовитися, в першу чергу, від дизельних авто, після чого і від бензинових, віддаючи перевагу електромобілям.


 • РОЗДВОЄНА ВИХЛОПНА СИСТЕМА: ПЛЮСИ І МІНУСИ Напевно буде логічним припущення, що будь-які зміни, що вносяться до будови автомобіля і його вузлів, не проходять безслідно - рано чи пізно вони відобразяться на ефективності роботи. Не стане виключенням і вихлопна система автомобіля, непрофесійне втручання в яку може вельми неприємно відбитися під час експлуатації автомобіля. Але, не все так погано, якщо підійти з розумом, і довіритися професіоналам процес доопрацювання вихлопу і його модернізація, то зміни підуть лише на користь. Сьогодні поговоримо про одне з таких доопрацювань вихлопної системи, а саме - про роздвоєний вихлоп.


 • ЧИМ ЗАМІНИТИ КАТАЛІЗАТОР? Каталітичний нейтралізатор або каталізатор є однією з основних частин вихлопної системи автомобіля. Він виглядає як потовщений глушник, в середині якого розташований фільтр. З часом, коли пробіг авто досягає 100-150 тис. км, тоді каталізатор втрачає свої властивості, що фільтрують. Також ця частина вихлопної системи часто виходить з ладу з-за неякісного палива. У цій статті поговоримо, що можна зробити зі зламаним каталізатором, які існують ще рішення, окрім як заміни його на нову деталь.


 • POLMOSTROW – ПРО КОМПАНІЮ В ДЕТАЛЯХОдним з найбільших постачальників вузлів для вихлопних систем і одним з наших найдавніших партнерів є всесвітньо відома європейська компанія Polmostrow або просто POLMO. Саме тому ми вирішили, що нашим клієнтам, тобто Вам, було б цікаво дізнатися детальніше про цю компанію. Ми зібрали деяку інформацію про Polmostrow і підготували матеріал, в якому спробуємо розповісти саме про компанію POLMO, яка, як ми вже сказали, є одним з найбільших виробників вузлів і деталей до вихлопних систем в Європі. Ви взнаєте, що це за компанія, який основний асортимент її продукції, переваги деталей виробництва Polmostrow перед іншими виробниками, а також ще багато цікавого.


 • ЗА РАХУНОК ЧОГО ГАСЯТЬСЯ ВІБРАЦІЇ У ВИХЛОПНІЙ СИСТЕМІ? Двигун завжди генерує певні вібрації, які передаються на всю вихлопну систему автомобіля. І якщо вихлопна система не встановлена належним чином, вібрації можуть стати причиною появи тріщин в найбільш вразливих місцях вихлопної системи, наприклад, в місцях зварних швів. Взагалі, вібрації у вихлопі можуть повністю зруйнувати відмінний автомобіль. Пам'ятаєте, якою б вражаючою не була ваша машина, коли ви вперше побачили її, виходячи з салону або гаража, навіть щонайменша вібрація змусить випадкового слухача звернути увагу на ваш автомобіль, і, на його думку, він виглядатиме несправним. Щоб запобігти цьому, вам потрібно видалити всі вібрації. На щастя, багато з цих вібрацій дуже легко зрозуміти, якщо ви зможете знайти джерело шуму.


 • ЯКИЙ ГЛУШНИК ПОСТАВИТИ НА ПРІОРУПродовжуючи тему автомобілів виробництва ВАЗ та обслуговування вузлів їх вихлопних систем (яку ми розпочали в попередніх публікаціях), слід згадати про досить популярну модель виробництва ВАЗ – Ладу Пріору (ВАЗ 2170-2172), вихлопна система якої також періодично потребує заміни зношених частин, або навіть у встановленні нової вихлопної системи. І ні для кого не секрет, що не дуже якісне виконання деталей, ще з заводу плюс негативний вплив навколишнього середовища прискорює знос всієї системи вихлопу. У цьому матеріалі розглянемо, які варіанти глушника можна поставити на Пріору.


 • Спосіб виготовлення бюджетного варіанту спортивного прямотоку з алюмінійованого металу

  Спосіб виготовлення бюджетного варіанту спортивного прямотоку з алюмінійованого металу

[profiler]
Memory usage: real: 4194304, emalloc: 9350544
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem