Пн-Пт: 09:00 - 17:30 |
Сб: 09:00 - 14:00 | Нд: Вихідний

Замовити підбір вихлопної системи чи запчастини

Напишіть дані свого авто та потрібну запчастину, а наші спеціалісти виконають для Вас підбір

/
/
Як вибрати та де вибрати глушник для Ланос?

Як вибрати та де вибрати глушник для Ланос?

Як ви вже знаєте, вихлопна система, зокрема, глушник – це механізм, без якого жоден автомобіль не може функціонувати. Ця частина відповідає за виведення відходів від системи. Рух без нього принесе багато незручностей у вигляді сильної вібрації та шуму. З попереднього матеріалу ви можете дізнатися, що на автомобілі Lanos у вихлопній системі є, хоча і сучасна, але також проста конструкція. Це компонент, кожен з яких виконує власну важливу функцію. У цьому матеріалі ми поговоримо про те, як вибрати глушник для Ланоса, на що потрібно звернути увагу, щоб вигідно придбати цю запасну частину.

Як вибрати глушник на ЛАНОС?

Купити глушник для Ланос можна в одному із запропонованих варіантів:

 • недорогі варіанти українських виробників вартість таких механізмів починається від 400 грн;
 • більш довговічні компоненти також від українських виробників вартістю від 600 грн;
 • Деталі європейського (зазвичай польського) виробництва за ціною від 900 грн.

Перший варіант є найменш надійним, адже такі глушники зазвичай мають занадто тонкі стіни й тому швидко вигорять. Як правило, такий глушник ланос виготовляється з чорної сталі, пофарбований звичайною фарбою.

Продукти другого типу виробляються за допомогою хорошого обладнання та з більш жорстким контролем якості. Краще вибирати механізми від відомих виробників. Вони трохи дорожчі, але працюють набагато довше.

Європейські деталі зазвичай виготовляються з алюмінійованої сталі. Цей матеріал використовується для створення глушника та інших елементів системи. Перевага цього матеріалу полягає в тому, що він добре протистоїть поширенню корозії, що продовжує термін експлуатації продукту.

деталі зазвичай виготовляються з алюмінізованої сталі. Цей матеріал використовується для створення глушника та інших елементів системи. Перевага цього матеріалу полягає в тому, що він добре протистоїть поширенню корозії, що продовжує термін експлуатації продукту.

Надзвичайно важливо вибрати механізм, виготовлений з якісного матеріалу. Хоча ціна глушника для Ланоса висока, ймовірність того, що він вийде з ладу в критичний момент, є мінімальною. Найбільш міцні системи вихлопу з нержавіючої сталі.

Коефіцієнт цін на якісну продукцію не сильно відрізняється, тому автомобілісти мають великий вибір. Але не слід купувати найдешевший механізм, оскільки він вийде з ладу через 1-2 роки.

Якщо під час роботи двигуна чути гучний звук і з’являється запах нагару, глушник на Ланосі не справляється зі своїм завданням і, швидше за все, потрібно буде замінити всю вихлопну систему. Більш вигідно купувати його збірку, а не окремо. Ви не повинні відкласти ремонт, оскільки водіння з несправною вихлопною системою може бути небезпечним для водія та пасажирів.

До речі, якщо порівнювати ціни на глушник для Lanos в різних інтернет-магазинах, ви можете переконатися, що ми пропонуємо купити глушник для Ланос суттєво дешевше, ніж інші. Це пов’язано з тим, що Demi Motors є прямим партнером польського виробника Polmostrow, що гарантує завжди адекватну й прийнятну ціну на всі вироби вихлопної системи автомобіля.

Вихлопна система LANOS – основні компоненти

Коли двигун працює, вихлопні гази вивільняються. Вони є токсичними, тому для безпечного їх виводу та турботи про екологію створено вихлопну систему. Він складається з декількох частин, а глушник – лише частина механізму. Вихлопну систему можна вдосконалити та зробити тюнінг, але стандартне обладнання включає такі елементи:

 • випускний колектор;
 • гофра;
 • каталізатор;
 • резонатор;
 • глушник.

Кожна частина має призначення. Випускний колектор збирає всі відпрацьовані гази, щоб направити його у вихлопну трубу. Каталізатор поглинає токсичні речовини й стискає вихлопні гази, що впливає на потужність двигуна. Іноді каталізатор видаляється із системи, що спрощує роботу двигуна, але негативно впливає на навколишнє середовище. З усім тим, варто залишити цю деталь, щоб піклуватися про екологію. Гофра зменшує вібрації, що надходять від двигуна. Їхати без нього незручно, авто починає видавати неприємні звуки.Вона не заважає виходу вихлопних газів.

Вихлопну систему можна вдосконалити та тюнінгувати, але стандартне обладнання включає такі елементи

Вплив резонатора на вихлопна систему LANOS

Резонатор також знижує рівень шуму і робить поїздку більш комфортною. Цей елемент також називається бочкою глушника, його основними функціями є:

 • усунення вібрації;
 • зменшення обсягу звуку під час вихлопів з циліндра;
 • перетворення потоку газу з нерівномірного в спокійний.

Резонатор включає кілька камер, які взаємопов’язані. Газ проходить через цей механізм і переходить до головного глушника. Потім вихлоп з глушника потрапляє в трубу і потрапляє в атмосферу. Виріз труби розташований під заднім бампером або збоку корпусу автомобіля.

Серед найпоширеніших несправностей Ланоса – прогоріння в глушнику, рев зламаних перетинок резонатора, проблеми з каталізатором або руйнування внутрішніх прокладок у кінцевому колекторі. Оскільки поломка однієї частини може відключити інший механізм, продаж глушників на Lanos від надійних виробників допоможе запобігти цьому.

Рубрика: Блог
Поділитися
Facebook
Telegram
Twitter
Замовити підбір вихлопної системи чи запчастини