Мій кошик 0

(097) 4141 101

(073) 4141 101

*Зворотній звінок

Підбір по автомобілю

Елементи кріплення : Виробник - Polmostrow

3 одиниця(s)

3 одиниця(s)

Купити кріплення вихлопної системи (кріплення) в інтернет-магазині Demi Motors

Якщо вам потрібно відремонтувати вихлопну систему вашого автомобіля або навіть повністю замінити її, то вам знадобляться дрібні, але дуже важливі запасні частини, а саме кріплення.

Кріплення вихлопної системи або просто кріплення - це узагальнена назва деталей, за допомогою яких прикріплені деталі або вся система вихлопних газів.

Фланці, підвісні еластичні смуги, прокладки, муфти, затискачі, дужки, трубки, суспензії глушників, резонатори, кільця, пружини - все це є кріпленням вихлопної системи автомобіля.

Варто зазначити, що навіть при найпростішому ремонті вихлопної системи доцільно замінити всі доступні кріплення на нові, оскільки вони найчастіше піддаються зносу та впливу зовнішніх агресивних факторів. У випадку заміни лише деяких кріплень, можна провалити весь вузол через різницю в ступені зносу нових та старих деталей. І це дуже важливо, наприклад, при заміні резонатора або глушника необхідно змінити відповідні прокладки та затискачі. З цього випливає, що для продовження терміну експлуатації витяжної системи необхідно придбати нові та якісні кріплення.

Ви можете придбати кріплення вихлопної системи до будь-якого автомобіля в нашому інтернет-магазині Demi Motors (Демі Моторс). Ми пропонуємо лише високоякісні кріплення від відомих європейських виробників Fischer та Polmostrow. Наш каталог представляє будь-які кріплення для будь-якої марки автомобілів - Vaz, BMW, Audi, Opel, Ford, Chevrolet, Daewoo, Hyundai, Renault, Seat, Volkswagen та ін.

Всі кріплення вихлопної системи можна придбати в нашому магазині, вони виготовлені з високоякісних гумових матеріалів та сталі, і відповідають усім технічним вимогам та розмірам оригінальних вихлопних систем.

Додатковим стимулом купувати кріплення в нашому магазині є те, що якщо ви живете в місті Львів, то ви можете скористатись знижкою на послуги нашого СТО, щоб замінити придбані кріплення виихлопної системи.

Підібрати по:
Currently Shopping by:
  1. Видалити цей товар Виробник: Polmostrow
Варіанти товарів
Категорія
  1. Затискачі (2)
  2. Кріпленення інші (1)
Акційні товари
  1. Так (2)
Нові надходження
  1. Так (2)
Ціна
0 грн. до 1728 грн.
Виробник
  1. Polmostrow (3)
  2. Fischer (FA1) (917)
Матеріал
  1. Алюмінійований (3)