Мій кошик 0

(097) 4141 101

(073) 4141 101

*Зворотній звінок

Підбір по автомобілю

RIBUKO - гофри вихлопної системи

RIBUKO - гофри вихлопної системи

Ribuko - добре відомий південнокорейський виробник автозапчастин та автомобільних аксесуарів. Під брендом Ribuko в Україні найпопулярніші гофри для вихлопних систем. Це пояснюється простим ставленням: доступна ціна - висока якість.

RIBUKO: Доступна ціна - Висока якість

Гофри для вихлопних систем знаменитої марки Ribuko виготовляються на сучасному заводі в Південній Кореї, який оснащений найбільш прогресивним обладнанням та машинами для обробки нержавіючої сталі та звичайних сталевих деталей. Завдяки майже автоматизованій виробничій лінії для виготовлення гофри людський фактор практично виключається, а підвищений контроль якості знижує майже до нуля відсотки заводського браку.

Усі гофри Ribuko виготовлені з високоякісних термостійких матеріалів, що забезпечує надійну та тривалу роботу цієї вихлопної системи. Все це робить продукти Ribuko популярними не лише в Україні, але і в країнах Європейського Союзу.

Ribuko в Україні

Ви можете придбати гофру 

Ribuko

в Україні, завдяки співпраці виробника бренду з Demi Motors. Наш інтернет-магазин представляє найкращі гофри Ribuko, як звичайні, так і вдосконалені. Ви можете зробити свій вибір у нашому каталозі:

Усі запчастини забезпечуються гарантією, а також є можливість встановити їх на СТО Demi Motors у Львові.

ВИРОБНИКИ - ПАРТНЕРИ