Мій кошик 0

(097) 4141 101

(073) 4141 101

*Зворотній звінок

Підбір по автомобілю

Вихлопні системи у зборі : Нові надходження - Так

Товари від 1 до 24 з 45

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Товари від 1 до 24 з 45

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
Купити вихлопну систему в зборі в інтернет-магазині Demi Motors. Найкраща ціна в Україні.

Вихлопна система, встановлена на сучасних транспортних засобах, досить складна, але складність конструкції обумовлюється функціональним завданням цієї деталі, яка охолоджує вихлопні гази, знижує їх рівень токсичності, зменшує шум вихлопу, а заразом і захищає від відпрацьованих газів, людей у салоні автомобіля. Вихлопні системи у зборі містять цілий список конструктивних складових і всі з них однаково важливі.

Вихід з ладу системи випуску вихлопних газів потребує негайного проведення ремонтних робіт – це не менш важливе завдання, ніж ремонт будь-якої іншої частини двигуна. Якщо система випуску вихлопних газів несправна, це помітно і без додаткового технічного огляду - збільшується токсичність вихлопу або ж вихлоп супроводжується гучним звуком. Це неприємно як для водія і пасажирів, так і для всіх оточуючих.

Заміну елементів вихлопної системи варто провести, не відкладаючи справу "до нових віників". Все необхідне можна знайти в інтернет-магазині Demi Motors. У нас в широкому асортименті представлена вихлопна система в зборі – всі моделі виготовлені відомими виробниками Polmostrow та LINDO GOBEX. Ці компанії, заслужено, є лідерами у сфері виробництва вихлопних систем. Готові вихлопні системи від відомих брендів дозволяють забезпечити безпеку пересування - можна бути впевненими, що вона працюватиме справно, оскільки представлені в нашому каталозі моделі повністю відповідають оригінальним деталям як за геометрією, так і за характеристиками.

Всі складові зібраних вихлопних систем виконані з алюмінієвих або металевих сплавів, що забезпечує тривалий термін їхньої безремонтної експлуатації. До речі, у нас ви можете купити системи випуску практично для всіх найпоширеніших моделей легкових автомобілів і навіть мікроавтобусів - від ВАЗ та Ланос до Шкода Октавія. Широкий асортимент, висока якість та адекватне співвідношення ціна/якість на весь модельний ряд Polmostrow та LINDO GOBEX в інтернет-магазині Демі Моторс гарантують нашим клієнтам вдалу покупку. Підтримка працездатності всіх систем автомобіля – це необхідна складова безпеки водія та пасажирів, а тому для свого транспортного засобу варто обирати лише найкраще. Саме такі деталі ви гарантовано можете придбати у нашому магазині.

Підібрати по:
Currently Shopping by:
 1. Видалити цей товар Нові надходження: Так
Варіанти товарів
Категорія
 1. Вихлопні системи у зборі для Alfa Romeo (5)
 2. Вихлопні системи у зборі для BMW (5)
 3. Вихлопні системи у зборі для Chrysler (1)
 4. Вихлопні системи у зборі для Citroen (2)
 5. Вихлопні системи у зборі для Daihatsu (1)
 6. Вихлопні системи у зборі для Fiat (21)
 7. Вихлопні системи у зборі для Ford (1)
 8. Вихлопні системи у зборі для Lancia (3)
 9. Вихлопні системи у зборі для Mercedes (4)
 10. Вихлопні системи у зборі для Nissan (1)
 11. Вихлопні системи у зборі для Opel (1)
 12. Вихлопні системи у зборі для Suzuki (3)
Show Less Show More
Акційні товари
 1. Так (45)
Нові надходження
 1. Так (45)
Ціна
0 грн. до 4544 грн.
Виробник
 1. Polmostrow (45)