Мій кошик 0

(097) 4141 101

(073) 4141 101

*Зворотній звінок

Підбір по автомобілю

Вихлопна система : Тип труби - Труба пряма

10 одиниця(s)

10 одиниця(s)

Купити вихлопну систему в інтернет-магазині Demi Motors. Найкраща ціна в Україні.

Вихлопна система - це вузол, який відповідає за видалення вихлопних газів з камери згоряння і є однією з основних одиниць автомобіля. Витяжні системи розроблені таким чином, щоб мінімізувати можливість накопичення токсичних газів всередині автомобіля.

Вихлопна система виконує ряд важливих функцій. Перш за все, вона виводить витрачені токсичні гази, що утворюються внаслідок горіння палива у двигуні, і зменшує шум від двигуна. А тюнінг вихлопної системи допоможе покращити звук автомобіля та змінити його зовнішній вигляд.

Якщо ви вирішили придбати вихлопну систему, то вам потрібно знати, що її ціна утворюється з вартості вузлів.

І складається з:

 • Випускного колектора, який прикріплюється безпосередньо до виходу двигуна;
 • Каталізатора, що знижує токсичність відходів газів;
 • Резонатора, який відповідає за провід і знижує тиск відходів на наступний компонент;
 • Глушника, що знижує рівень звуку.

У кожній вихлопній системі присутні такі частини, як труби та гофри. Робота як двигуна, так і інших компонентів автомобілів залежить від якості та надійності вихлопної системи.

Недосвіченому автомобілісту складно зробити правильний вибір частин вихлопної системи, оскільки в Україні є багато маленьких виробників та імпортерів. Важко зорієнтуватися у безлічі пропозиції, тому замовлення в інтернет-магазині Demi Motors стане найкращим рішенням.

Ми самі виробляємо деталі для вихлопних систем, тому ми завжди зможемо допомогти вам у виборі та запропонувати правильне, високоякісне та недороге обладнання. Ось чому в нашому інтернет-магазині вартість вихлопної системи буде нижчою, ніж в інших продавців. Окрім Demi Motors Developments, ми можемо придбати деталі таких виробників: AWG Polonez, Carex, Dinex, Fischer, Catalizator Service, Lindo Gobex, Magnaflow, Plimet, Polmostrow, Ribuko, Schultz, Walker для різних популярних марок: Vaz, BMW, Audi, Volkswagen, Mercedes та багато інших.

Не має значення, де ви живете в Україні, у великих містах, таких як Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ, Одеса або невеликих поселеннях, ми завжди зможемо якомога швидше доставити ваше замовлення.

Підібрати по:
Currently Shopping by:
 1. Видалити цей товар Тип труби: Труба пряма
Варіанти товарів
Категорія
 1. Вихлопні труби (10)
 2. Труби гофровані та прямі (5)
Акційні товари
 1. Так (3)
Нові надходження
 1. Так (3)
Ціна
0 грн. до 74607 грн.
Виробник
 1. Plimet (10)
Матеріал
 1. Алюмінійований (10)
Тип труби
 1. Труба пряма (10)
 2. Труба кутова (15)
 3. Труба прийомна (142)
 4. Труба кінцева (42)
 5. Труба середня (192)
Show Less Show More