DEMI MOTORS

Інтернет-магазин вихлопних систем

Спеціалізація

Магазин вихлопних систем, виробництво запчастин до вихлопних систем. СТО. Викуп каталізаторів та сажових фільтрів.

Demi Motors – це досить молода торгова марка, але з довгою історією формування. Під брендом Demi Motors в Україні вузли та деталі виготовляються для вихлопних систем сучасних автомобілів.

Основні сфери компанії – імпорт та реалізація вихлопних систем та вузлів для них з країн Європейського Союзу, а також власне виробництво, муфти та ремонт резервуарів для автомобілів.

Сьогодні Demi Motors – один з найбільших виробників деталей для вихлопних систем в Україні. Тому ми завжди можемо запропонувати вам індивідуальний підхід та зробити унікальну частину вихлопної системи для вашого автомобіля та для ваших потреб.

DEMI MOTORS - Формування компанії

DEMI MOTORS - власне виробництво

Ми розпочали свою комерційну діяльність у 1991 році. Це був важкий перехідний період. Після краху СРСР та придбання незалежності економіка України опинилася в кризовій ситуації: падіння виробництва, інфляція, падіння рівня життя людей. Більшість потужних заводів та галузей сповільнювали темпи виробництва, а деякі були повністю знищені та “розпиляні” на металевий брухт. Це, своєю чергою, спричинило дефіцит багатьох споживчих товарів. Для того, щоб вижити в цей важкий час і заробити гроші, багато хто почав їздити до сусідньої Польщі торгувати та займатися простим бізнесом. У той час ми першими привезли глушники з Польщі, які також була дефіцитним продуктом. Спочатку ми завезли їх невеликими партіями в бусах, та в основному до вітчизняних автомобілів Vaz, Zaz, Uaz, DЕУ. Трохи пізніше, з появою іноземних автомобілів в Україні, ми почали імпортувати глушники до іноземних авто. Продаж глушників постійно збільшувався, потім ми купили вантажівки (TIR). Збільшивши наявність транспорту та експедиційні можливості ми почали розширюватися. І вже у 1996 році наша компанія охопила 70% українського ринку вихлопних систем. У 2000 році відкрилось перше у Львові СТО спеціалізоване на вихлопних системах. Тут і дотепер цілий спектр послуг надається з діагностики вихлопної системи, заміни або ремонту глушників. З появою послуг доставки, таких як «Нова Пошта», «САТ», «Ін-Тайм» ми почали щоденне відправлення товару клієнтам, чим закрили решту 30% ринку. Вже у 2006 році ми працювали з клієнтами майже в кожному регіоні України.

DEMI MOTORS - Власне виробництво

Щоб поглибити знання про основні відмінності різних моделей, ми вирізали та вивчали зсередини оригінальні сертифіковані європейські глушники (Bosal, Valker, Polmostro). Ми дізналися про глушники все… Це підняло нас на новий рівень.

З початку 2000-х років спостерігається стабільне збільшення добробуту населення, авто на ринку, відповідно, також стало більше. Вже у 2008 році польські фабрики не встигали виробляти достатньо продуктів для задоволення потреб українського ринку.

Спостерігаючи хвилювання на ринку та озброєні цінними знаннями, ми започаткували власне виробництво універсальних глушників. Для цього ми використали 20-річний досвід роботи з глушниками, зразками, які ми вивчали, та тверде бажання вивести на український ринок продукт нашого власного виробництва, зробленого – згідно з найвищими стандартами.

Наші глушники виготовлені з високоякісної імпортної сировини (Італія, Німеччина) виключно відповідно до європейських стандартів. Тому вони високоякісні та працюють тихо.

У 2009 році ми розпочали виробництво спортивного глушника, тепер у нас є найбільший вибір універсального та спортивного глушника в Україні нашого власного виробництва.

DEMI MOTORS - Народження Бренду

Наша компанія постійно розвивається завдяки виробництву нових товарів, збільшенням асортименту та збільшенням продажів. У 2016 році ми запатентували власну торговельну марку “Demi Motors” під якими ми вийшли на ринки України та Європи.

DEMI MOTORS - Зручність у мережі

Наша продукція доступна для замовлень та роздрібних клієнтів. У 2010 році ми запустили наш перший інтернет-магазин, це все ще збільшило продажі. Інтернет-магазин Demi Motors, в якому ви зараз є, також є результатом багаторічного досвіду та узгодженої роботи нашої команди. Тепер нашим завданням було створити послугу, з якою звичайна людина, виконуючи прості дії, зможе самостійно вибрати товари та переконатися, що необхідні компоненти доступні.

В інтернет-магазині ми пропонуємо придбати такі компоненти вихлопної системи, нашого виробництва:

DEMI MOTORS - Сьогодні

Зараз Demi Motors має 6 складів (з точки зору товарів, ми є найпотужнішими в Україні), 2 цехи з виробництва запасних частин та сучасні СТО автомобілів у Львові, де кваліфіковані фахівці, які проводять діагностику та встановлення вихлопної системи автомобіля. При необхідності ми індивідуально розглядаємо кожен автомобіль, і ми можемо зробити запасну частину для певної моделі.

Наша компанія ніколи не зупиняється на досягнутому, ми постійно збільшуємо обсяги виробництва та запускаємо додаткові виробничі лінії. Вже зараз наші клієнти – це великі компанії, магазини, СТО та інтернет-магазини.

Консультация
Оставьте свои контактные данные в форме. Мы свяжемся с Вами и предоставим необходимую информацию
Звоните
Пишите нам в мессенджеры
Заходите
Городоцька 242 Г, Львів
Консультація
Залиште свої контактні дані нижче у формі. Ми зв'яжемось з Вами та надамо необхідну інформацію
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
Городоцька 242 Г, Львів
Підбір запчастини
Замовити підбір вихлопної системи чи запчастини
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
Городоцька 242 Г, Львів