Спортивні глушники (прямотоки)

Вартість
Вартість - slider
Вартість - inputs
грн.
грн.
Марка авто
Марка авто
Більше
Виробник
Виробник
Більше
Матеріал
Матеріал
Більше
Тип труби
Тип труби
Більше
Стандарт
Стандарт

Купити спортивний глушник (прямоточний глушник) в інтернет-магазині Demi Motors

Спортивний глушник, або як його ще називають – прямоточний глушник або просто прямоточний, це одна з частин вихлопної системи автомобіля, який використовується в тому випадку, коли потрібно оптимізувати роботу двигуна, збільшити його потужність, або змінити звук, що видається.

Спортивні прямоточні глушники, на відміну від простих насадок на трубу вихлопної системи, не просто елемент тюнінгу, а й повноцінний вузол системи випуску відпрацьованих газів, який здатний кардинально змінити технічні показники двигуна у бік їх збільшення, а також додати його звучання м’яких. басів, як у дорогих спортивних суперкарах.

Принцип роботи прямоточного спортивного глушника надзвичайно простий, його можна зрозуміти навіть виходячи із самої назви деталі. У двох словах, завдання прямоточного глушника полягає в якнайшвидшому і безперешкодному відведенні відпрацьованих газів з картера двигуна авто. На відміну від звичайного глушника, всередині якого знаходяться низка лабіринтоподібних перегородок, прямоструминний побудований таким чином, щоб відпрацьовані гази виводилися з мінімальним опором та мінімальною витратою енергії. Можна сказати, що конструкція прямоточного – спортивного глушника, в чомусь схожа на конструкцію резонатора, з однією відмінністю – у прямоструминному знаходиться прошарок звукопоглинаючого матеріалу, найчастіше з базальтової вати, яка поглинає лише високі частоти, а низькі пропускає без будь-яких проблем. . Тому, в автомобілів обладнаних спортивними прямоточними глушниками такий відомий низький звук.

Купити прямоточний або спортивний прямоточний глушник можна в нашому інтернет-магазині Demi Motors (Демі Моторс). Для цього потрібно лише вибрати необхідний виріб у цьому каталозі та оформити замовлення.

Всі прямоточні глушники купити можна на нашому сайті. Вони виготовляються або фірмою CarEX або на власному виробництві Demi Motors. Глушники з високоякісної нержавіючої сталі, яка має відмінні показники міцності та зносостійкості. Це служить додатковим захистом вихлопної системи від пошкоджень, а форма прямоточного глушника чудово доповнює зовнішній вигляд автомобіля.

Найкраще в інтернет-магазині Demi Motors

До речі, майже всі прямоточні спортивні глушники, які можна купити у нас, є універсальними. Вони підійдуть під будь-який автомобіль, будь то ВАЗ, Mercedes, BMW, Skoda, Ланос та інші.

Якщо Ви сумніваєтеся, який саме спортивний глушник купити, то зателефонуйте нашим менеджерам і вони із задоволенням підберуть необхідну запчастину та відправлять Ваше замовлення не лише у великі міста, такі як Львів, Київ, Харків, Луцьк, Дніпро, а й у будь-яку точку України за допомогою кур’єра.

Якщо Ви вирішили купити глушник прямоточний у магазині Демі Моторс, то Ви можете скористатися послугами нашої станції технічного обслуговування, що знаходиться у м. Львів, вул. Городоцька 242/Г, та спеціалізується безпосередньо на ремонті вихлопних систем.

Консультация
Оставьте свои контактные данные в форме. Мы свяжемся с Вами и предоставим необходимую информацию
Звоните
Пишите нам в мессенджеры
Заходите
Городоцька 242 Г, Львів
Консультація
Залиште свої контактні дані нижче у формі. Ми зв'яжемось з Вами та надамо необхідну інформацію
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
Городоцька 242 Г, Львів
Підбір запчастини
Замовити підбір вихлопної системи чи запчастини
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
Городоцька 242 Г, Львів