Пн-Пт: 09:00 - 17:30 |
Сб: 09:00 - 14:00 | Нд: Вихідний

Замовити підбір вихлопної системи чи запчастини

Напишіть дані свого авто та потрібну запчастину, а наші спеціалісти виконають для Вас підбір

Ribuko

ФІЛЬТРИ
Виробники запчастин
Товарів: 64
Товарів: 4460
Товарів: 21
Товарів: 4
Товарів: 12
Товарів: 1087
Товарів: 43
Товарів: 357
Товарів: 165
Товарів: 7
Товарів: 25

Ribuko – добре відомий південнокорейський виробник автозапчастин та автомобільних аксесуарів. Під брендом Ribuko в Україні найпопулярніші гофри для вихлопних систем. Це пояснюється простим ставленням: доступна ціна — висока якість.

RIBUKO – це компанія, що спеціалізується на виробництві гофрованих вихлопних систем для різних типів транспортних засобів, таких як автомобілі, вантажівки, автобуси, судна та інші. Гофровані вихлопні системи використовуються для зменшення рівня шуму та вібрації, а також для підвищення продуктивності двигуна та зменшення споживання палива.

Гофровані вихлопні системи RIBUKO виготовляються з високоякісних матеріалів, таких як нержавіюча сталь, титан, алюміній та інші сплави. Вони можуть бути виготовлені на замовлення для різних типів транспортних засобів та відповідати вимогам стандартів якості та безпеки.

Гофровані вихлопні системи RIBUKO мають кілька переваг порівняно зі звичайними вихлопними системами, включаючи більшу ефективність відведення вихлопних газів, зниження вібрації та шуму, підвищення продуктивності двигуна та зменшення споживання палива.

Крім того, гофровані вихлопні системи RIBUKO можуть бути призначені для різних вимог щодо вихлопних систем, включаючи розмір, форму та кут нахилу, що дозволяє їх використання в різних типах транспортних засобів.

RIBUKO: ДОСТУПНА ЦІНА — ВИСОКА ЯКІСТЬ

Гофри для вихлопних систем знаменитої марки Ribuko виготовляються на сучасному заводі в Південній Кореї, який оснащений найбільш прогресивним обладнанням та машинами для обробки нержавіючої сталі та звичайних сталевих деталей. Завдяки майже автоматизованій виробничій лінії для виготовлення гофри людський фактор практично виключається, а підвищений контроль якості знижує майже до нуля відсотки заводського браку.

Усі гофри Ribuko виготовлені з високоякісних термостійких матеріалів, що забезпечує надійну та тривалу роботу цієї вихлопної системи. Все це робить продукти Ribuko популярними не лише в Україні, але і в країнах Європейського Союзу.

RIBUKO В УКРАЇНІ

в Україні, завдяки співпраці виробника бренду з Demi Motors. Наш інтернет-магазин представляє найкращі гофри Ribuko, як звичайні, так і вдосконалені. Ви можете зробити свій вибір у нашому каталозі:

Усі запчастини забезпечуються гарантією, а також є можливість встановити їх на СТО Demi Motors у Львові.

Замовити підбір вихлопної системи чи запчастини