Пн-Пт: 09:00 - 17:30 |
Сб: 09:00 - 14:00 | Нд: Вихідний

Ribuko

Виробники запчастин
Товарів: 64
Товарів: 4350
Товарів: 21
Товарів: 4
Товарів: 11
Товарів: 1089
Товарів: 43
Товарів: 390
Товарів: 176
Товарів: 25

Ribuko – добре відомий південнокорейський виробник автозапчастин та автомобільних аксесуарів. Під брендом Ribuko в Україні найпопулярніші гофри для вихлопних систем. Це пояснюється простим ставленням: доступна ціна – висока якість.

RIBUKO: ДОСТУПНА ЦІНА – ВИСОКА ЯКІСТЬ

Гофри для вихлопних систем знаменитої марки Ribuko виготовляються на сучасному заводі в Південній Кореї, який оснащений найбільш прогресивним обладнанням та машинами для обробки нержавіючої сталі та звичайних сталевих деталей. Завдяки майже автоматизованій виробничій лінії для виготовлення гофри людський фактор практично виключається, а підвищений контроль якості знижує майже до нуля відсотки заводського браку.

Усі гофри Ribuko виготовлені з високоякісних термостійких матеріалів, що забезпечує надійну та тривалу роботу цієї вихлопної системи. Все це робить продукти Ribuko популярними не лише в Україні, але і в країнах Європейського Союзу.

RIBUKO В УКРАЇНІ

Ви можете придбати гофру

RIBUKO

в Україні, завдяки співпраці виробника бренду з Demi Motors. Наш інтернет-магазин представляє найкращі гофри Ribuko, як звичайні, так і вдосконалені. Ви можете зробити свій вибір у нашому каталозі:

  • Гофри для вихлопних систем RIBUKO

Усі запчастини забезпечуються гарантією, а також є можливість встановити їх на СТО Demi Motors у Львові.