Мій кошик 0

(097) 4141 101

(073) 4141 101

*Зворотній звінок

Підбір по автомобілю

Товари від 1 до 10 з 45

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

ГЛУШНИКИ ДЛЯ ІНОМАРОК – ЯКІ БУВАЮТЬ?Глушник – це безперечно невіддільна (частина/ознака) частина будь-якого автомобіля. Дана деталь знижує температуру і шум від роботи двигуна, знижує токсичність вихлопних газів автомобіля. Є різні види цього комплектуючого, але по своїй конструкції вони мало відрізняються. Купуючи глушники для іномарок необхідно враховувати матеріал, з якого він зроблений і виробника. Якісний механізм служитиме протягом багатьох років. У цьому матеріалі поговоримо про глушники для іномарок...

Читати далі
s

ЯК ВЛАШТОВАНИЙ ГЛУШНИК АВТОМОБІЛЯЩе на початку минулого століття глушник став тим важливим засобом, завдяки якому автомобіль отримав популярність серед міського населення. Адже, не дивлячись на всі ті перспективи та радощі, які обіцяв автомобіль, рев його мотора викликав лише негативні емоції. Звичайно, перший глушник мав досить примітивну конструкцію, проте сучасні методи придушення шуму стали набагато ефективнішими.

Читати далі
s

КАТАЛІЗАТОР – РОЗВІЮЄМО МІФИ ПРО ЙОГО ВИКОРИСТАННЯЯкщо перевірити вихлопні гази, які виходять з картера двигуна будь-якого автомобіля, можна спостерігати досить високий рівень концентрації шкідливих хімічних сполук, які потрапляючи в довкілля – забруднюють її. Саме для боротьби з такими викидами було вигадано і сконструйовано каталітичний нейтралізатор, або як його ще називають — каталізатор. Основне завдання даного пристрою - окислити небезпечні шкідливі сполуки, перетворивши їх на відносно безпечні для екології.

Читати далі
s

ЩО ТАКЕ ПРЯМОТОК? ПЛЮСИ І МІНУСИСьогодні нікого не дивують автомобілі, що рухаються вулицями населених пунктів та за їх межами з характерним басовим звуком, рівень якого може досягати «захмарних висот». Нерідко такі автомобілі стають причиною гучних розбирань у дворах житлових будинків. Як правило, цим відрізняються автомобілі закордонних марок, якими керують молоді водії, які прагнуть за всяку ціну виділитися із «сірої» маси автовласників.

Читати далі
s

ЯК ВІДРЕМОНТУВАТИ ГЛУШНИК САМОСТІЙНОПід час експлуатації автомобіля, досить часто виходить з ладу саме вихлопна система, а особливо глушник. Відбувається це тому, що цей вузол піддається дії як температури, так і агресивного середовища, а також є ризик пошкодження вихлопної системи під час руху. Далеко не завжди потрібна повна заміна вихлопної системи, деколи досить просто змінити лише її частину, а інколи відремонтувати глушник самостійно, заощадивши при цьому чималу суму грошей і часу.

Читати далі
s

ЯК ВИБРАТИ ГЛУШНИК ДЛЯ ЛЕГКОВОГО АВТОЯкщо одного чудового ранку Ваш автомобіль став ні з того ні з цього видавати звуки як болід Формули-1, то можемо Вам поспівчувати - у вас прогорів глушник. Причин поломок глушника безліч, починаючи від постійного впливу надзвичайно високих температур та вібрацій, закінчуючи звичайним механічним пошкодженням. Повірте нашому досвіду – найкращий вихід із цієї ситуації – заміна глушника.

Читати далі
s

НАСАДКА НА ВИХЛОПНУ ТРУБУ - КОРИСНИЙ ПРИСТРІЙ ЧИ ІГРАШКА?На ринку автомобільних «девайсів» України зараз можна зустріти неймовірну кількість різноманітних насадок на вихлопну трубу. Вони бувають різних форм, діаметрів, одні виготовлені з нержавіючої сталі, інші з алюмінійованого сплаву, або просто вкриті хромом. Навіть зараз, в рамках нашого сайту, кожен власник може підібрати насадку для будь-якого автомобіля – за своїм смаком та бажанням. Зважаючи на стабільну популярність такого товару, ми вирішили зробити короткий огляд, де дамо відповідь на запитання – що є насадкою на глушник, що вона може привнести в плані тюнингу, і чи не шкодить її використання вихлопній системі в цілому.

Читати далі
s

РЕЗОНАТОР ВИХЛОПНОЇ СИСТЕМИ – ДЕТАЛЬ, ЯКА РОБИТЬ ВИХЛОП ТИХІШЕБезперечно, коли працює автомобіль, то всі його механізми створюють шум – деякі більше, деякі менше, але факт залишається фактом – автомобіль досить галасливий засіб пересування. Найбільший рівень шуму створюється при роботі двигуна, саме тоді, коли відбувається детонація паливної суміші з подальшим виділенням вихлопних газів. Перші вихлопні системи, якраз і були сконструйовані якраз для того, щоб заглушити цей шум. Зараз в сучасних системах відведення відпрацьованих газів, за основний процес гасіння звукових вібрацій відповідає резонатор. Давайте детальніше ознайомимося з його будовою і призначенням.

Читати далі
s

ЧОМУ ПРОГОРАЄ ГЛУШНИК?Досить часто, гортаючи сторінки автомобільних форумів, а зокрема теми в яких обговорюються поломки вихлопної системи, можна зустріти одне й те саме питання: «лише нещодавно змінив глушник, а він знову прогорів...». Цікаво, що це, як виявляється, досить актуальна тема. Чому глушник так швидко та часто прогорає? У чому причина? Якщо для Вас це питання також актуальне, або Ви просто автолюбитель і хочете, щоб Ваше авто прослужило Вам довго без поломок, то публікація буде Вам цікавою. Наші фахівці діляться думками з власного досвіду, чому швидко прогорає глушник і як запобігти цій поломці.

Читати далі
s

ЯК ПІДІБРАТИ ВИХЛОПНУ СИСТЕМУ НА ГАЗЕЛЬ?Не дивлячись на популярність європейського, корейського, японського або іншого якісного автопрому, на наших дорогах все ще досить часто зустрічаються автомобілі Газель (ГАЗ–3302). Ці автомобілі вірно служать господарям, але їх термін експлуатації не вічний. Як і будь-яка інша техніка, Газель інколи вимагає ремонту і заміни якихось деталей. Не остання річ, яка вимагає уваги, якщо ви вирішили тюнингувати Газель – вихлопна система. Установка сучасних запчастин значно поліпшить технічні характеристики авто, і якщо ви хочете продовжити термін служби авто – уважно вибирайте компоненти для установки. Хочете, щоб ваш залізний друг нічим не поступався іншим дорогим авто? Тоді ви попали за адресою. Ми розповімо декілька секретів, які допоможуть перетворити Газель на машину мрії.

Читати далі
s

Товари від 1 до 10 з 45

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5