Пн-Пт: 09:00 - 17:30 |
Сб: 09:00 - 14:00 | Нд: Вихідний

Замовити підбір вихлопної системи чи запчастини

Напишіть дані свого авто та потрібну запчастину, а наші спеціалісти виконають для Вас підбір

Труби гофровані та прямі

Виробники запчастин
Товарів: 64
Товарів: 4504
Товарів: 21
Товарів: 4
Товарів: 12
Товарів: 1087
Товарів: 43
Товарів: 357
Товарів: 165
Товарів: 7
Товарів: 25

Труба гофрована, купити метражну гофру, гофрорукав в інтернет-магазині Demi Motors

Труба гофрована – це гнучка труба, яка виготовлена з якісної алюмінієвої або нержавіючої сталі та використовується у вихлопних системах вантажних автомобілів (Man, Mercedes, Iveco, Renault, Volvo, Scania, Daf, TIR та інші). За допомогою гофрованої труби (метражна гофра, гофрований рукав, гофрорукав) здійснюється відведення відпрацьованих газів з двигуна вантажівки.

Гофрована труба з нержавіючої сталі або алюмінієвої сталі також використовується для легкових автомобілів. А саме в системах до пускового нагрівання двигуна Вебасто. Такий гофрорукав може бути застосований для відведення вихлопних газів в електрогенераторах, а також часто використовується в будівельній сфері для газовідведення, водовідведення тощо.

Найкраща ціна в Україні від Demi Motors

Метражна гофра, яку ми пропонуємо, виготовляється із високоякісної сталі на заводах відомого світового виробника запчастин для вихлопних систем DINEX. Продукція якого поставляється безпосередньо виробникам вантажних автомобілів. Ціна на гофровані труби в нашому інтернет-магазині також вигідно відрізняється від пропозицій конкурентів, адже ми є прямими імпортерами продукції DINEX.

Для того, щоб купити трубу гофровану метражну, Вам необхідно знати лише діаметр труби. А її довжина регулюється за бажанням та потребою. Перегляньте каталог гофрованих труб, зробіть свій вибір, а наші менеджери із задоволенням допоможуть Вам в оформленні замовлення.

Замовити підбір вихлопної системи чи запчастини