Труби гофровані та прямі

Вартість
Вартість - slider
Вартість - inputs
грн.
грн.
Марка авто
Марка авто
Більше
Виробник
Виробник
Більше
Матеріал
Матеріал
Більше
Тип труби
Тип труби
Більше
Стандарт
Стандарт

Труба гофрована, купити метражну гофру, гофрорукав в інтернет-магазині Demi Motors

Труба гофрована – це гнучка труба, яка виготовлена з якісної алюмінієвої або нержавіючої сталі та використовується у вихлопних системах вантажних автомобілів (Man, Mercedes, Iveco, Renault, Volvo, Scania, Daf, TIR та інші). За допомогою гофрованої труби (метражна гофра, гофрований рукав, гофрорукав) здійснюється відведення відпрацьованих газів з двигуна вантажівки.

Гофрована труба з нержавіючої сталі або алюмінієвої сталі також використовується для легкових автомобілів. А саме в системах до пускового нагрівання двигуна Вебасто. Такий гофрорукав може бути застосований для відведення вихлопних газів в електрогенераторах, а також часто використовується в будівельній сфері для газовідведення, водовідведення тощо.

Найкраща ціна в Україні від Demi Motors

Метражна гофра, яку ми пропонуємо, виготовляється із високоякісної сталі на заводах відомого світового виробника запчастин для вихлопних систем DINEX. Продукція якого поставляється безпосередньо виробникам вантажних автомобілів. Ціна на гофровані труби в нашому інтернет-магазині також вигідно відрізняється від пропозицій конкурентів, адже ми є прямими імпортерами продукції DINEX.

Для того, щоб купити трубу гофровану метражну, Вам необхідно знати лише діаметр труби. А її довжина регулюється за бажанням та потребою. Перегляньте каталог гофрованих труб, зробіть свій вибір, а наші менеджери із задоволенням допоможуть Вам в оформленні замовлення.

Консультация
Оставьте свои контактные данные в форме. Мы свяжемся с Вами и предоставим необходимую информацию
Звоните
Пишите нам в мессенджеры
Заходите
Городоцька 242 Г, Львів
Консультація
Залиште свої контактні дані нижче у формі. Ми зв'яжемось з Вами та надамо необхідну інформацію
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
Городоцька 242 Г, Львів
Підбір запчастини
Замовити підбір вихлопної системи чи запчастини
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
Городоцька 242 Г, Львів