Гофри

Вартість
Вартість - slider
Вартість - inputs
грн.
грн.
Марка авто
Марка авто
Більше
Виробник
Виробник
Більше
Матеріал
Матеріал
Більше
Тип труби
Тип труби
Більше
Стандарт
Стандарт

Гофра глушника в Інтернет-магазині Demi Motors

Одним із важливих вузлів є гофра глушника. Усі власники автомобілів, які турбуються про свої машини, і хочуть, щоб вони служили якомога довше і надійніше, повинні звернути на це увагу.

Гофра глушника (вихлопної системи) – це частина, яка є пружним з’єднанням між вихлопними системами та двигуном. Завданням цього вузла є компенсація вібрацій, що передаються з двигуна автомобіля безпосередньо до вихлопної системи. Завдяки цьому автомобільний двигун рухомо з’єднується з вузлами вихлопної системи. Особливо ефективність гофри для гасіння вібрацій, що виникають на початку руху автомобіля та коли він гальмує. Саме гофра компенсує навантаження, яке відбувається в ці моменти.

Гофра є однією з найбільш проблематичних деталей, оскільки завдяки її пружній характеристиці вона найбільш сприйнятлива до зовнішньої механічної взаємодії та наслідків високої температури вихлопних газів. Пошкоджений гофр глушника збільшує споживання палива, зменшує потужність двигуна і часто є причиною стороннього шуму. Майже неможливо відремонтувати пошкоджений гофр – його потрібно лише замінити.

Яку гофру придбати, щоб продовжити термін служби вихлопної системи? Відповідаючи на це запитання, перш за все, слід переконатися, що така деталь є високоякісною і відповідає певним параметрам, а саме: виготовлена зі спеціальної нержавіючої труби, бути герметичною, еластичною, товщиною 0,25-0,28 мм. Щоб збільшити термін служби, бажано придбати гофру з подвійним або навіть з потрійним плетінням, оскільки такий гофр працюватиме набагато довше.

Найкраща ціна в Україні

Якщо прийшов час придбати новий гофр для глушника, то ви прийшли в потрібне місце. Інтернет-магазин Demi Motors пропонує великий вибір універсальних гофрів для глушника від світового виробника Ribuko, який спеціалізується у виробництві деталей для вихлопної системи.

У нашому каталозі ви можете знайти та купити гофри для глушників будь-якого діаметра та для будь-якого автомобіля. Вас також приємно здивує наша ціна на гофри. Хоча ми перебуваємо у Львові, ми доставляємо замовлення по всій Україні за допомогою кур’єрських служб. Якщо ви сумніваєтесь, яку гофру придбати, то наші експерти завжди готові допомогти зробити правильний вибір.

А для мешканців Львова ми маємо спеціальну пропозицію – якщо ви купуєте гофру в інтернет-магазині Demi Motors та зареєструйтесь на нашій СТО для заміни, ви отримаєте 10% знижку на всю роботу.

Консультация
Оставьте свои контактные данные в форме. Мы свяжемся с Вами и предоставим необходимую информацию
Звоните
Пишите нам в мессенджеры
Заходите
Городоцька 242 Г, Львів
Консультація
Залиште свої контактні дані нижче у формі. Ми зв'яжемось з Вами та надамо необхідну інформацію
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
Городоцька 242 Г, Львів
Підбір запчастини
Замовити підбір вихлопної системи чи запчастини
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
Городоцька 242 Г, Львів