Пн-Пт: 09:00 - 17:30 |
Сб.: 09:00 - 14:00 | Вс: Вихідний

Замовити підбір вихлопної системи або запчастини

Напишіть дані свого авто та потрібну запчастину, а наші фахівці виконають для Вас підбір

Lindo Catsystem

ФІЛЬТРИ
Категорія
Категорія
Марка авто
Марка авто
Виробник
Виробник
Матеріал
Матеріал
Тип труби
Тип труби
Стандарт
Стандарт
Вартість
Вартість - slider
Вартість - inputs
грн.
грн.
Виробники запчастин
Товарів: 64
Товарів: 4458
Товарів: 21
Товарів: 4
Товарів: 12
Товарів: 1087
Товарів: 43
Товарів: 374
Товарів: 185
Товарів: 7
Товарів: 25

Компанія Lindo Catsystem

Lindo Catsystem (колишня назва Lindo Gobex) – добре відома польська компанія, що спеціалізується на виробництві високоякісних каталітичних нейтралізаторів (каталізаторів), каталітичних блоків та металу для них. До того, компанія відома не тільки в Польщі, але й у всьому Європейському Союзі, на ринки яких експортується основна частина виробничої продукції. Більше ніж 20 років досвіду роботи вона може похвалитися високою якістю та довговічністю кожної частини, виготовленої на фабриках компанії, що відрізняє її від інших виробників на ринку.

CATSYSTEM LINDO В УКРАЇНІ

Купити продукти компанії в Україні, можна в інтернет-магазині “Demi Motors”. У нашому каталозі, у розділі Каталізатори можна знайти та купити:

  • EURO 3;
  • EURO 4;
  • EURO 5.

Ми можемо гарантувати бездоганну якість каталізаторів цього виробника – для всіх продуктів Lindo Catsystem гарантія надається від виробника. Ми також доставимо каталізатор, який ви купили в будь-якій точці України.

МІСІЯ компанії: ІННОВАЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Компанія Lindo Catsystem (повна назва Przedsiębiorstwo Produkcji Katalizatorow Lindo Catsystem Sp. Z o.o.) була створена у травні 1992 року її називали Lindo Gobex. Компанія займалася виробництвом та продажу каталізаторів та глушників на ринку Польщі з каталітичними інвестиціями з монолітів, які були імпортовані з Росії. Пізніше, коли компанія почала незалежно виготовляти металеві вставки каталізаторів, був побудований та введений в експлуатацію великий сучасний завод в 1997 році.

Дивлячись на належну організацію виробництва та якість продукції, компанія вже в 1999 році отримала сертифікат системи управління ISO 9001:2001.

У період з 2002 по 2005 рік компанія продовжувала розширюватися – була введена в експлуатацію лінія збирання та зварювання каталізаторів «direct-fit», та нові технології для покриття каталізаторів. Як результат, це дозволило укласти договори з прямими виробниками автомобілів та поставити запасні частини на ринок OEM.

У 2012 році компанія придбала запатентовані інноваційні технологічні ноу-хау, на основі яких було впроваджено виробництво IMS Metal Inserts. Дослідження показало ще більшу каталітичну ефективність монолітів для очищення газу у вихлопній системі. Крім того, завдяки гранту, отриманому від Європейського фонду регіонального розвитку у 2015 році, вони завершили великий інвестиційний проект. Було розширено машинний парк, з’явилися сучасні машини та обладнання, що дозволило досягти ще більш точного виробництва та високої якості продукції.

Catsystem Lindo постійно розвивається завдяки впровадженню нових технологій, таким чином, постійно адаптуючись до нових змін у виробництві каталітичних нейтралізаторів.

Замовити підбір вихлопної системи чи запчастини