Пн-Пт: 09:00 - 17:30 |
Сб: 09:00 - 14:00 | Нд: Вихідний

Замовити підбір вихлопної системи чи запчастини

Напишіть дані свого авто та потрібну запчастину, а наші спеціалісти виконають для Вас підбір

Lindo Catsystem

Виробники запчастин
Товарів: 64
Товарів: 4513
Товарів: 21
Товарів: 4
Товарів: 12
Товарів: 1087
Товарів: 43
Товарів: 379
Товарів: 185
Товарів: 7
Товарів: 25

Компанія Lindo Catsystem

Lindo Catsystem (колишня назва Lindo Gobex) – добре відома польська компанія, що спеціалізується на виробництві високоякісних каталітичних нейтралізаторів (каталізаторів), каталітичних блоків та металу для них. До того, Lindo Catsystem відома не тільки в Польщі, але й у всьому Європейському Союзі, на ринки яких експортується основна частина виробничої продукції. Більше ніж 20 років досвіду роботи Lindo Catsystem може похвалитися високою якістю та довговічністю кожної частини, виготовленої на фабриках компанії, що відрізняє її від інших виробників на ринку.

CATSYSTEM LINDO В УКРАЇНІ

Купити продукти Lindo Catsystem в Україні, можна в інтернет-магазині “Demi Motors”. У нашому каталозі, у розділі Каталізатори можна знайти та купити:

  • Lindo Catsystem EURO 3;
  • Lindo Catsystem EURO 4;
  • Lindo Catsystem EURO 5.

Ми можемо гарантувати бездоганну якість каталізаторів цього виробника – для всіх продуктів Lindo Catsystem гарантія надається від виробника. Ми також доставимо каталізатор, який ви купили в будь-якій точці України.

МІСІЯ LINDO CATSYSTEM: ІННОВАЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Компанія Lindo Catsystem (повна назва Przedsiębiorstwo Produkcji Katalizatorow Lindo Catsystem Sp. Z o.o.) була створена у травні 1992 року її називали Lindo Gobex. Компанія займалася виробництвом та продажу каталізаторів та глушників на ринку Польщі з каталітичними інвестиціями з монолітів, які були імпортовані з Росії. Пізніше, коли компанія розробила, Lindo Catsystem почала незалежно виготовляти металеві вставки каталізаторів, для яких був побудований та введений в експлуатацію великого сучасного заводу в 1997 році.

Дивлячись на належну організацію виробництва та якість продукції, компанія вже в 1999 році отримала сертифікат системи управління ISO 9001:2001.

У період з 2002 по 2005 рік Lindo Catsystem продовжувала розширюватися – була введена в експлуатацію лінія збирання та зварювання каталізаторів «direct-fit», та нові технології для покриття каталізаторів. Як результат, це дозволило укласти договори з прямими виробниками автомобілів та поставити запасні частини на ринок OEM.

У 2012 році компанія придбала запатентовані інноваційні технологічні ноу-хау, на основі яких було впроваджено виробництво IMS Metal Inserts. Дослідження показало ще більшу каталітичну ефективність монолітів для очищення газу у вихлопній системі. Крім того, завдяки гранту, отриманому від Європейського фонду регіонального розвитку у 2015 році, Lindo Catsystem завершив великий інвестиційний проект. Було розширено машинний парк, з’явилися сучасні машини та обладнання, що дозволило досягти ще більш точного виробництва та високої якості продукції.

Catsystem Lindo постійно розвивається завдяки впровадженню нових технологій, таким чином, постійно адаптуючись до нових змін у виробництві каталітичних нейтралізаторів.

Замовити підбір вихлопної системи чи запчастини