Каталізатори

Вартість
Вартість - slider
Вартість - inputs
грн.
грн.
Марка авто
Марка авто
Більше
Виробник
Виробник
Більше
Матеріал
Матеріал
Більше
Тип труби
Тип труби
Більше
Стандарт
Стандарт

Купити каталізатор в інтернет-магазині Demi Motors

Автомобільний каталізатор – пристрій, розташований у вихлопній системі, головне завдання якого полягає у зниженні рівня токсичності газів з двигуна автомобіля. Наукова назва каталізатора – нейтралізатор або каталітичний перетворювач.

Каталізатор встановлюється на прийомну трубу вихлопної системи або відразу після. Всередині пристрою є керамічна структура, посіяна невеликими сотами. Соти необхідні для збільшення площі контакту з газом та спеціальної поверхні з платино-ридійним сплавом, за допомогою якого окислюється вихлопний газ. Загалом, принцип роботи каталізатора є дещо складним, і детально описувати його не потрібно. Коротко це може бути описано цим – каталізатор – це фільтр, в якому вигоряють вихлопні гази, перетворюючись на сполуку, менш шкідливу для навколишнього середовища.

Існує поширена думка, що автомобільний каталізатор трохи зменшує потужність двигуна. Деякі власники автомобілів навіть вирізали каталітичний перетворювач, сподіваючись, що це допоможе збільшити потужність автомобіля і навіть зменшити шум двигуна. Але, як показала практика, наявність каталізатора не погіршує характеристики двигуна, тому демонтаж взагалі не дасть очікуваного ефекту. Мало того, відповідно до закону, транспортний засіб без каталізатора не зможе заїхати, наприклад, до країн Європейського Союзу – наявність каталітичного перетворювача обов’язкова вимога.

Каталізатор автомобілів – частина, яка швидко зношується і виходить з ладу. Це трапляється не лише після вичерпання вихлопних ресурсів (після пробігу 100 тис. км. каталізатор повинен бути замінений), але з інших причин. Основними причинами поломки є низькоякісне паливо та різні механічні пошкодження, що в нашій країні є дуже частими випадками. По правді кажучи, ремонт каталізаторів можливий, і його можна проводити на СТО у Львові, але вважається, що найкращим рішенням буде придбати новий каталізатор та замінити пошкоджений. Це єдиний спосіб, коли ви будете на 100% впевнені у надійності вашого автомобіля.

Найкраща ціна в Україні на каталізатори

В інтернет-магазині Demi Motors (Демі Моторс) ви можете придбати каталізатор у виробників Lindo Gobex та Polmostrow, які є європейськими лідерами у виробництві вузлів для вихлопних систем. Ціни на каталізатори в нашому магазині є одним з найкращих у Львові, не кажучи вже про Україну, оскільки ми безпосередньо працюємо з виробниками.

Автомобільні каталізатори виготовляються в основному з алюмінійованих або металевих сплавів. Вони позначені залежно від стандарту євро (євро). Наш інтернет-магазин – це завжди великий вибір, тут ви можете придбати Euro 3, Euro 4, Euro 5 для будь-якої моделі бренду та автомобіля.

Купівля каталізатора у Львові дуже проста. Для цього вам потрібно або відвідати наш офіс, або вибрати необхідний каталізатор у нашому каталозі. Наші менеджери завжди готові допомогти вам розв’язати проблему: який каталізатор купувати щоб він працював тривалий час та надійно. Ми також доставляємо запасні частини в будь-яке місто України, де працюють кур’єрські служби. Для всіх каталізаторів, які можна придбати в нашому магазині, і для всієї нашої роботи надається гарантія.

Консультация
Оставьте свои контактные данные в форме. Мы свяжемся с Вами и предоставим необходимую информацию
Звоните
Пишите нам в мессенджеры
Заходите
Городоцька 242 Г, Львів
Консультація
Залиште свої контактні дані нижче у формі. Ми зв'яжемось з Вами та надамо необхідну інформацію
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
Городоцька 242 Г, Львів
Підбір запчастини
Замовити підбір вихлопної системи чи запчастини
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
Городоцька 242 Г, Львів