Demi Motors

Магазин автозапчастин

Магазин вихлопних систем, виробництво запчастин для вихлопних систем, СТО.

Викуп каталізаторів та сажових фільтрів.

Львів

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОСТАВКУ

Товари надсилаються в період 1-2 дні з дати розміщення замовлення, за винятком вихідних. Замовлення приймаються до 13.00. Доставка займає 2-4 дні залежно від місця призначення.

Доставка до складу “Нова пошта” у вашому місті (Україна)

Пакет доставляється до точки видачі компанії “Нова Пошта” у вашому місті. Щоб отримати його, вам потрібно представити паспорт і назвати номер вантажної декларації (наш менеджер звітує після надсилання). Посилка повинна бути отримана протягом кількох днів з дати прибуття вантажу – якщо цей період перевищує цей період, нова пошта стягує додаткову плату за зберігання (умови зазначені на сайті компанії). Період доставки становить 1-3 дні з дати готовності замовлення.

Доставка до складу “САТ” у вашому місті (Україна)

Пакет доставляється до точки видачі компанії “САТ” у вашому місті. Щоб отримати його, вам потрібно представити паспорт і назвати номер вантажної декларації (наш менеджер звітує після надсилання). Посилка повинна бути отримана протягом 24 годин з дати прибуття вантажу – якщо цей період перевищує цей період, компанія в часі стягує додаткову плату за зберігання. Період доставки становить 1-3 дні з дати готовності замовлення.

Доставка до складу “ДЕЛІВЕРІ” у вашому місті (Україна)

Пакет доставляється до точки видачі компанії “ДЕЛІВЕРІ” у вашому місті. Щоб отримати його, вам потрібно представити паспорт і назвати номер вантажної декларації (наш менеджер звітує після надсилання). Посилка повинна бути отримана протягом декількох днів (умови зазначені на сайті компанії) з дати прибуття вантажу – якщо цей період перевищує цей період, компанія з доставки стягує додаткову плату за зберігання. Період доставки становить 1-3 дні з дати готовності замовлення.