Пн-Пт: 09:00 - 17:30 |
Сб: 09:00 - 14:00 | Нд: Вихідний

Замовити підбір вихлопної системи чи запчастини

Напишіть дані свого авто та потрібну запчастину, а наші спеціалісти виконають для Вас підбір

Резонатори

ФІЛЬТРИ
Виробники запчастин
Товарів: 64
Товарів: 4460
Товарів: 21
Товарів: 4
Товарів: 12
Товарів: 1087
Товарів: 43
Товарів: 357
Товарів: 165
Товарів: 7
Товарів: 25

Купити резонатор на глушник в інтернет-магазині Demi Motors

Резонатор – один з головних елементів вихлопної системи будь-якого сучасного автомобіля. Основними функціями резонатора є вирівнювання тиску вихлопних газів з двигуна, зменшення їх температури та зниження рівня шуму. Цей вузол розташований у середній частині вихлопної системи.

Ця деталь виглядає як глушник, але лише менший. Його конструкція не є складною – загальний корпус та 2-3 труби з отворами. Саме через ці отвори проходять гази, які створюють резонанс між собою, що дозволяє рівномірно розподіляти потоки по всій системі, додатково зменшуючи звук. Таким чином, він працює в тандемі з іншими елементами вихлопної системи, дозволяє досягти рівномірного звуку автомобіля.

Іноді резонатор може провалюватися, і для цього є кілька причин. Основною причиною зриву резонатора є його спалювання внаслідок постійного впливу гарячих газів. Також він може бути механічно пошкоджений, пошкоджений через корозію металу, постійний вплив конденсату тощо. Використовуючи пошкоджений резонатор, ми отримуємо не лише неприємний звук автомобіля, але навіть зменшення потужності двигуна. Ремонт резонатора в більшості випадків неможливий – потрібна лише його заміна.

В інтернет-магазині Demi Motors (Демі Моторс) ви можете придбати резонатор глушника майже для всіх популярних автомобілів марок. VAZ, RENAULT, OPEL, MERCEDES, LANOS. Це не повний список автомобілів, для яких ви можете придбати резонатор в Україні, безпосередньо з нашого каталогу.

Вигідно з Demi Motors

Ми пропонуємо придбати резонатор для глушника у відомого виробника Polmostrow в Україні, продукти якої мають відмінну якість та характеристики. Ціна резонаторів у нашому інтернет-магазині вигідно відрізняється від конкурентів, оскільки давня історія співпраці з Polmostrow дозволяє продавати резонатори за доступною ціною.

Якщо ви хочете придбати резонатор для глушника, то вам потрібно знати, що цей елемент вихлопної системи повинен бути вибраний безпосередньо для конкретної моделі автомобіля. Тільки в цьому випадку вона буде встановлена ​​без особливих труднощів, і вам не потрібно буде змінювати існуючу вихлопну систему. Щоб придбати запчастину, яка підходить для вашого автомобіля, зв’яжіться з нами – наші експерти допоможуть вам у виборі деталей, а майстри нашої СТО у Львові допоможуть замінити резонатор.

Замовити підбір вихлопної системи чи запчастини