Стронгери (полум'ягасники)

Вартість
Вартість - slider
Вартість - inputs
грн.
грн.
Марка авто
Марка авто
Більше
Виробник
Виробник
Більше
Матеріал
Матеріал
Більше
Тип труби
Тип труби
Більше
Стандарт
Стандарт

Купити стронгер (полум’ягасник) в інтернет-магазині Demi Motors

Стронгер або полум’ягасник – один із компонентів вихлопної системи сучасного автомобіля. Основне його завдання – зменшити швидкість вихлопу газів з двигуна та зменшити їх температуру.

Стронгер, можна сказати, є одним із підвидів резонаторів. Він відрізняється від своїх “родичів” підвищеними характеристиками, оскільки він повинен витримувати високі навантаження. Це дуже висока температура газів та значна швидкість викидання їх з циліндрів двигуна. Завдання полум’ягасника – просто охолоджувати ці потоки, вирівняти їх та зменшити швидкість на виході (тому його ще називають полум’ягасник). Крім того, він не повинен передавати звуки з потоків вихлопних газів, які він пропускає всередині себе.

Конструкція стронгера абсолютно не складна. І виконана таким чином, що “закручує” потоки вихлопних газів, що проходять через нього. Стронгер встановлюється в основному на вихлопних системах зі зниженим опором – спрямованим прямим потоком. Він кріпиться відразу після вихлопного колектора, перед резонатором.

Для того, щоб придбати стрингер і бути впевненим у його якості, слід перевірити, чи він відповідає певним вимогам, основними з яких є високоякісна сталь та заводські показники. Тільки тоді ідея придбати стронгер виправдовується, і він зможе надійно та довго служити вам.

Найкраща ціна в Україні в інтернет-магазині Demi Motors

В інтернет-магазині Demi Motors (Демі моторс) ви можете придбати стронгер Awg Polonez. Цей виробник дуже добре відомий на українському ринку. Деталі AWG характеризуються якістю, силою та стійкістю до температури робочого середовища, а стронгери AWG здатні протистояти значним навантаженням.

Цей вузол є універсальним, тому ви можете придбати його майже для кожного автомобіля. У нашому каталозі ви можете знайти універсальні стронгери AWG різних діаметрів та розмірів, що дозволяє встановити його в системі вихлопних газів майже будь-якого автомобіля.

Якщо ви все ще сумніваєтесь, який стронгер купити, тоді зателефонуйте нам. Наші менеджери завжди готові надати безкоштовні консультації щодо вибору певного елемента, а також запропонувати найкращі ціни для стронгерів у Львові та Україні. Крім того, для наших клієнтів надаються значні знижки на встановлення стронгера або будь-якої іншої частини вихлопної системи за умови, що вони придбані в інтернет-магазині Demi Motors.

Консультация
Оставьте свои контактные данные в форме. Мы свяжемся с Вами и предоставим необходимую информацию
Звоните
Пишите нам в мессенджеры
Заходите
Городоцька 242 Г, Львів
Консультація
Залиште свої контактні дані нижче у формі. Ми зв'яжемось з Вами та надамо необхідну інформацію
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
Городоцька 242 Г, Львів
Підбір запчастини
Замовити підбір вихлопної системи чи запчастини
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
Городоцька 242 Г, Львів