Пн-Пт: 09:00 - 17:30 |
Сб: 09:00 - 14:00 | Нд: Вихідний

Замовити підбір вихлопної системи чи запчастини

Напишіть дані свого авто та потрібну запчастину, а наші спеціалісти виконають для Вас підбір

AWG POLONEZ

ФІЛЬТРИ
Виробники запчастин
Товарів: 64
Товарів: 4460
Товарів: 21
Товарів: 4
Товарів: 12
Товарів: 1087
Товарів: 43
Товарів: 357
Товарів: 165
Товарів: 7
Товарів: 25

Резонатори та стронгери AWG POLONEZ

Про компанію AWG POLONEZ

AWG POLONEZ – це розвинута польська компанія в галузі автомобільної промисловості. З 1999 року по теперішній час компанія працює як на внутрішньому ринку Польщі, так і на міжнародних ринках. Вона здобула популярність серед автомобілістів завдяки доступному ціноутворенню.

На самому початку AWG POLONEZ лише перепродувала вихлопні системи та запасні частини. Відповідаючи на потреби на ринку, починаючи з 2002 року, компанія почала виробляти каталізатори для автомобільні вихлопні системи. Зараз компанія спеціалізується на виробництві каталітичних блоків, каталізаторів та сажових фільтрів.

У НОГУ З ЧАСОМ

Не відстаючи від сьогодення, компанія не припиняє розвиватися, і в каталозі «AWG POLONEZ» Ви можете знайти понад 200 моделей спеціальних каталітичних нейтралізаторів високої якості та універсальних каталізаторів (із взаємозамінними металевими або керамічними блоками) для бензинових та дизельних двигунів. Вся продукція AWG POLONEZ явно відповідає європейським стандартам EIMS вихлопного газу євро-2 (E2), євро-3 (E3), євро-4 (E4) та євро-5 (E5). Також AWG POLONEZ першим встановив виробництво сажових фільтрів в Польщі, які базуються на перфорованій сталевій смузі.

КУПИТИ УНІВЕРСАЛЬНІ РЕЗОНАТОРИ ТА СТРОНГЕРИ AWG POLONEZ В УКРАЇНІ

Універсальні резонатори та стронгери AWG POLONEZ набули популярності в Україні. Ці деталі вихлопної системи надзвичайно популярні серед автомобілістів і використовуються для налаштування системи відпрацьованих вихлопних газів.

Купити запасні запчастини AWG POLONEZ в Україні за доступною ціною, ви можете завдячуючи нашому підприємству Demi Motors (Демі Моторс), оскільки ми є прямими імпортерами продукції цього європейського виробника.

У нашому інтернет-магазині продукти AWG POLONEZ представлені в розділах «Стронгери» та «Універсальні глушники». Ви можете знайти його, натиснувши на посилання:

Стронгери універсальні AWG POLONEZ
Резонатори універсальні AWG POLONEZ
Для кожної деталі AWG POLONEZ у нас є повний набір документів, а також надається гарантія. Доставка здійснюється в будь-яку точку України, де є служба кур’єрських послуг.

Замовити підбір вихлопної системи чи запчастини