AWG POLONEZ

Вартість
Вартість - slider
Вартість - inputs
грн.
грн.
Марка авто
Марка авто
Більше
Виробник
Виробник
Більше
Матеріал
Матеріал
Більше
Тип труби
Тип труби
Більше
Стандарт
Стандарт

Резонатори та стронгери AWG POLONEZ
Про компанію

AWG POLONEZ – це розвинута польська компанія в галузі автомобільної промисловості. З 1999 року по теперішній час компанія працює як на внутрішньому ринку Польщі, так і на міжнародних ринках. Вона здобула популярність серед автомобілістів завдяки доступному ціноутворенню.

На самому початку вони лише перепродувала вихлопні системи та запасні частини. Відповідаючи на потреби на ринку, починаючи з 2002 року, компанія почала виробляти каталізатори для автомобільні вихлопні системи. Зараз компанія спеціалізується на виробництві каталітичних блоків, каталізаторів та сажових фільтрів.

У НОГУ З ЧАСОМ
Не відстаючи від сьогодення, компанія не припиняє розвиватися, і в каталозі «AWG POLONEZ» Ви можете знайти понад 200 моделей спеціальних каталітичних нейтралізаторів високої якості та універсальних каталізаторів (із взаємозамінними металевими або керамічними блоками) для бензинових та дизельних двигунів. Вся продукція явно відповідає європейським стандартам EIMS вихлопного газу євро-2 (E2), євро-3 (E3), євро-4 (E4) та євро-5 (E5). Також він першим встановив виробництво сажових фільтрів в Польщі, які базуються на перфорованій сталевій смузі.

КУПИТИ УНІВЕРСАЛЬНІ РЕЗОНАТОРИ ТА СТРОНГЕРИ В УКРАЇНІ
Універсальні резонатори та стронгери компанії набули популярності в Україні. Ці деталі вихлопної системи надзвичайно популярні серед автомобілістів і використовуються для налаштування системи відпрацьованих вихлопних газів.

Купити запасні запчастини в Україні за доступною ціною, ви можете завдячуючи нашому підприємству Demi Motors (Демі Моторс), оскільки ми є прямими імпортерами продукції цього європейського виробника.

У нашому інтернет-магазині продукти AWG POLONEZ представлені в розділах «Стронгери» та «Універсальні глушники». Ви можете знайти його, натиснувши на посилання:

Стронгери універсальні
Резонатори універсальні
Для кожної деталі AWG POLONEZ у нас є повний набір документів, а також надається гарантія. Доставка здійснюється в будь-яку точку України, де є служба кур’єрських послуг.

Консультация
Оставьте свои контактные данные в форме. Мы свяжемся с Вами и предоставим необходимую информацию
Звоните
Пишите нам в мессенджеры
Заходите
Городоцька 242 Г, Львів
Консультація
Залиште свої контактні дані нижче у формі. Ми зв'яжемось з Вами та надамо необхідну інформацію
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
Городоцька 242 Г, Львів
Підбір запчастини
Замовити підбір вихлопної системи чи запчастини
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
Городоцька 242 Г, Львів