Bosal

Вартість
Вартість - slider
Вартість - inputs
грн.
грн.
Марка авто
Марка авто
Більше
Виробник
Виробник
Більше
Матеріал
Матеріал
Більше
Тип труби
Тип труби
Більше
Стандарт
Стандарт

Виробник вихлопних систем для авто – Bosal

Bosal пропонує широкий асортимент продукції, включаючи каталізатори, глушники, труби вихлопної системи, а також компоненти для систем охолодження, систем електрики та електроніки, та інші. Крім того, компанія також пропонує послуги з розробки та виробництва на замовлення для різноманітних клієнтів у різних галузях промисловості.

Історія компанії

Босал є виробником вихлопних систем для автомобілів різних марок. Компанія Bosal була заснована в 1923 році в місті Алькмаар в Нідерландах. Початково вона спеціалізувалася на виробництві чавунних частин для машин та інструментів, а також на обробці металу.

У 1950-х роках “Bosal” почала розширювати свою діяльність на виробництво вихлопних систем для автомобілів. У 1960-х роках компанія стала постачати свої продукти на європейський ринок. І в 1970-х роках вона відкрила свої перші заводи в Америці.

У наступні десятиліття Босал зростала та розширювала свій асортимент продукції, включаючи каталізатори, глушники та інші компоненти вихлопних систем. А також системи охолодження та електроніки для автомобілів. Крім того, Bosal займається розробкою та виробництвом на замовлення для різних галузей промисловості.

Сьогодні компанія є одним з провідних виробників вихлопних систем та інших продуктів для автомобільної промисловості, з більш ніж 50 заводами в різних країнах світу. Вона продовжує займатися розробкою та виробництвом інноваційних продуктів для автомобільної галузі та інших галузей промисловості.

Консультация
Оставьте свои контактные данные в форме. Мы свяжемся с Вами и предоставим необходимую информацию
Звоните
Пишите нам в мессенджеры
Заходите
Городоцька 242 Г, Львів
Консультація
Залиште свої контактні дані нижче у формі. Ми зв'яжемось з Вами та надамо необхідну інформацію
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
Городоцька 242 Г, Львів
Підбір запчастини
Замовити підбір вихлопної системи чи запчастини
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
Городоцька 242 Г, Львів