Пн-Пт: 09:00 - 17:30 |
Сб: 09:00 - 14:00 | Нд: Вихідний

Замовити підбір вихлопної системи чи запчастини

Напишіть дані свого авто та потрібну запчастину, а наші спеціалісти виконають для Вас підбір

Bosal

Виробники запчастин
Товарів: 64
Товарів: 4513
Товарів: 21
Товарів: 4
Товарів: 12
Товарів: 1087
Товарів: 43
Товарів: 379
Товарів: 185
Товарів: 7
Товарів: 25

Виробник вихлопних систем для авто – Bosal

Bosal пропонує широкий асортимент продукції, включаючи каталізатори, глушники, труби вихлопної системи, а також компоненти для систем охолодження, систем електрики та електроніки, та інші. Крім того, компанія також пропонує послуги з розробки та виробництва на замовлення для різноманітних клієнтів у різних галузях промисловості.

Історія компанії

Босал є виробником вихлопних систем для автомобілів різних марок. Компанія Bosal була заснована в 1923 році в місті Алькмаар в Нідерландах. Початково вона спеціалізувалася на виробництві чавунних частин для машин та інструментів, а також на обробці металу.

У 1950-х роках “Bosal” почала розширювати свою діяльність на виробництво вихлопних систем для автомобілів. У 1960-х роках компанія стала постачати свої продукти на європейський ринок. І в 1970-х роках вона відкрила свої перші заводи в Америці.

У наступні десятиліття Босал зростала та розширювала свій асортимент продукції, включаючи каталізатори, глушники та інші компоненти вихлопних систем. А також системи охолодження та електроніки для автомобілів. Крім того, Bosal займається розробкою та виробництвом на замовлення для різних галузей промисловості.

Сьогодні компанія є одним з провідних виробників вихлопних систем та інших продуктів для автомобільної промисловості, з більш ніж 50 заводами в різних країнах світу. Вона продовжує займатися розробкою та виробництвом інноваційних продуктів для автомобільної галузі та інших галузей промисловості.

Замовити підбір вихлопної системи чи запчастини