Насадки на глушник

Вартість
Вартість - slider
Вартість - inputs
грн.
грн.
Марка авто
Марка авто
Більше
Виробник
Виробник
Більше
Матеріал
Матеріал
Більше
Тип труби
Тип труби
Більше
Стандарт
Стандарт

Купити насадки на глушник (вихлопну трубу) в інтернет-магазині Demi Motors

Насадки на глушник або вихлопну трубу підкреслюють дизайн автомобіля, роблять його трохи унікальним, надають солідності та гармонійно виглядають. Крім того, монтаж насадки на глушник зможе навіть змінити звук автомобіля.

Майже у кожного автовласника рано чи пізно виникає бажання щось змінити у своєму автомобілі – провести хоч мінімальний, але тюнінг. Найбільш доступним методом надати авто трохи індивідуальності – це купити насадку на глушник або на трубу вихлопної системи. Тим більше ціна на такі деталі цілком доступна середньому автомобілісту.

Насадки глушника або вихлопної труби підкреслюють дизайн автомобіля, роблять його трохи унікальним, надають солідності та гармонійно виглядають. Крім того, монтаж насадки на глушник зможе навіть змінити звук автомобіля.

Ще одним фактором, щоб купити насадку на глушник, є те, що вона не тільки декоративний елемент автомобіля, а цілком функціональний вузол вихлопної системи. Будучи її частиною, така деталь допомагає краще видаляти відпрацьовані гази з двигуна автомобіля, а також захищає систему від пошкодження.

На цей час в інтернет-магазинах можна купити насадки двох видів – насадки на глушник та на трубу вихлопної системи. Між ними є деякі суттєві відмінності як у плані технічних, так і конструкційних характеристик.

Насадка на трубу вихлопної системи закріплюється безпосередньо на саму вихлопну трубу за допомогою болтів фіксаторів або спеціальних хомутів. Такий елемент вигляду має великий мінус – він недовговічний і навіть може загубитися під час подорожі.

Насадка глушника встановлюється за допомогою методу зварювання, який дозволяє забезпечити довговічність деталей та міцність з’єднання. Якісно встановлена насадка на глушник утворює з ним цілісну деталь і стає повноцінною частиною вихлопної системи.

Якщо Ви вирішили купити насадку на глушник або на трубу, то Вам слід знати, що вони бувають або декоративними, які тільки змінюють зовнішній вигляд авто і насадки, що додатково змінюють звук мотора. Останні комплектуються спеціальними резонаторами, які відповідають за зміну звучання автомобіля.

Але, які б насадки Ви не вирішили купити, всі вони повинні відповідати певним параметрам якості: повинні виготовлятися з матеріалу підвищеної міцності та температуростійкості, матеріал виготовлення не повинен піддаватися корозії та зберігати свій первісний вигляд, матеріал покриття повинен бути довговічним.

Найкраща ціна в Україні

Купити насадку на глушник або вихлопну трубу можна в нашому інтернет-магазині Demi Motors (Демі Моторс). Ми пропонуємо продукцію відомого виробника CarEx, який є популярним у всій Європі та світі. Вся продукція CarEx виробляється відповідно до жорстких європейських стандартів. Великий вибір насадок в нашому каталозі, допоможе змінити зовнішній вигляд практично всіх марок авто, будь то Ваз, Ауді, БМВ або навіть Туарег. Для найвибагливіших клієнтів ми можемо виготовити унікальну насадку на замовлення.

Якщо Ви все ще сумніваєтеся, яку насадку на глушник купити, то зателефонуйте нам. Менеджери Демі Моторс допоможуть Вам у виборі, а фахівці нашого СТО у Львові встановлять куплену деталь тюнінгу у найкоротші рядки.

Консультация
Оставьте свои контактные данные в форме. Мы свяжемся с Вами и предоставим необходимую информацию
Звоните
Пишите нам в мессенджеры
Заходите
Городоцька 242 Г, Львів
Консультація
Залиште свої контактні дані нижче у формі. Ми зв'яжемось з Вами та надамо необхідну інформацію
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
Городоцька 242 Г, Львів
Підбір запчастини
Замовити підбір вихлопної системи чи запчастини
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
Городоцька 242 Г, Львів