Пн-Пт: 09:00 - 17:30 |
Сб: 09:00 - 14:00 | Нд: Вихідний

DINEX

Виробники запчастин
Товарів: 64
Товарів: 4350
Товарів: 21
Товарів: 4
Товарів: 11
Товарів: 1089
Товарів: 43
Товарів: 390
Товарів: 176
Товарів: 25

DINEX – виробник еластичних (гофрованих) труб для вихлопних

Dinex - виробник еластичних (гофрованих) труб для вихлопних систем

Dinex (Дінекс) – один з головних світових лідерів серед виробників та дистриб’юторів вихлопних систем, а також систем управління викидами для сучасних автомобілів.

Dinex був заснований у 1982 році в Данії. Його продукція негайно зайняла заслужене місце серед інших виробників автозапчастин для вихлопних систем. Нині заводи компанії виробляють продукцію в Данії, Німеччині, Латвії.

Основна маса продуктів Dinex – це глушники, шланги, вихлопні труби, дизельні каталізатори та фільтри, системи відновлення каталізаторів, резонатори, фільтри очищення газу, затискачі, прокладки, рем комплекти та багато іншого.

Запчастини Dinex активно доставляються на заводи, де виробляються вантажівки, таких марок, як Scania, Volvo, Man, DAF, Ford, Iveco, Renault та інші.

DINEX В УКРАЇНІВисока популярність запасних частин Dinex на українському ринку пов’язана зі збільшенням експлуатаційних умов продукції компанії. Одним з найпопулярніших елементів вихлопної системи є так звані гофровані труби. Їх також називають еластичними трубами для вихлопної системи або гофри.

Гофровані труби датського бренду Dinex в Україні широко представлені в нашому інтернет-магазині автозапчастин Demi Motors. Щоб ознайомитись із ним, відвідайте наш Каталог на сайті:

Висока якість, оптимальна ціна, широкий асортимент завжди є на складі, зручні методи оплати та доставка у всі регіони України, допоможуть вам зробити правильний вибір на користь нашого інтернет-магазину.