DINEX

Вартість
Вартість - slider
Вартість - inputs
грн.
грн.
Марка авто
Марка авто
Більше
Виробник
Виробник
Більше
Матеріал
Матеріал
Більше
Тип труби
Тип труби
Більше
Стандарт
Стандарт

DINEX – виробник еластичних (гофрованих) труб для вихлопних

Dinex (Дінекс) – один з головних світових лідерів серед виробників та дистриб’юторів вихлопних систем, а також систем управління викидами для сучасних автомобілів.

Компанія була заснована у 1982 році в Данії. Її продукція негайно зайняла заслужене місце серед інших виробників автозапчастин для вихлопних систем. Нині заводи компанії виробляють продукцію в Данії, Німеччині, Латвії.

Основна маса продуктів бренду — це глушники, шланги, вихлопні труби, дизельні каталізатори та фільтри, системи відновлення каталізаторів, резонатори, фільтри очищення газу, затискачі, прокладки, рем комплекти та багато іншого.

Запчастини Dinex активно доставляються на заводи, де виробляються вантажівки, таких марок, як Scania, Volvo, Man, DAF, Ford, Iveco, Renault та інші.

DINEX В УКРАЇНІ

Висока популярність запасних частин на українському ринку пов’язана зі збільшенням експлуатаційних умов продукції компанії. Одним з найпопулярніших елементів вихлопної системи є так звані гофровані труби. Їх також називають еластичними трубами для вихлопної системи або гофри.

Гофровані труби датського бренду в Україні широко представлені в нашому інтернет-магазині автозапчастин Demi Motors. Щоб ознайомитись із ним, відвідайте наш Каталог на сайті:

Висока якість, оптимальна ціна, широкий асортимент завжди є на складі, зручні методи оплати та доставка у всі регіони України, допоможуть вам зробити правильний вибір на користь нашого інтернет-магазину.

Консультация
Оставьте свои контактные данные в форме. Мы свяжемся с Вами и предоставим необходимую информацию
Звоните
Пишите нам в мессенджеры
Заходите
Городоцька 242 Г, Львів
Консультація
Залиште свої контактні дані нижче у формі. Ми зв'яжемось з Вами та надамо необхідну інформацію
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
Городоцька 242 Г, Львів
Підбір запчастини
Замовити підбір вихлопної системи чи запчастини
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
Городоцька 242 Г, Львів