Пн-Пт: 09:00 - 17:30 |
Сб: 09:00 - 14:00 | Нд: Вихідний

Елементи кріплення

Виробники запчастин
Товарів: 64
Товарів: 4350
Товарів: 21
Товарів: 4
Товарів: 11
Товарів: 1089
Товарів: 43
Товарів: 390
Товарів: 176
Товарів: 25

Купити кріплення вихлопної системи (кріплення) в інтернет-магазині Demi Motors

Кріплення вихлопної системи або просто кріплення – це узагальнена назва деталей, за допомогою яких прикріплені деталі або вся система вихлопних газів.

Якщо вам потрібно відремонтувати вихлопну систему вашого автомобіля або навіть повністю замінити її. То вам знадобляться дрібні, але дуже важливі запасні частини, а саме кріплення.

Фланці, підвісні еластичні смуги, прокладки, муфти, затискачі, дужки, трубки, суспензії глушників, резонатори, кільця, пружини – все це є кріпленням вихлопної системи автомобіля.

Варто зазначити, що навіть при найпростішому ремонті вихлопної системи доцільно замінити всі доступні кріплення на нові. Оскільки вони найчастіше піддаються зносу та впливу зовнішніх агресивних факторів. У випадку заміни лише деяких кріплень, можна провалити весь вузол через різницю в ступені зносу нових та старих деталей. І це дуже важливо, наприклад, при заміні резонатора або глушника необхідно змінити відповідні прокладки та затискачі. З цього випливає, що для продовження терміну експлуатації витяжної системи необхідно придбати нові та якісні кріплення.

Кріплення вихлопної системи від інтернет-магазину Demi Motors

Ви можете придбати різноманітні кріплення до будь-якого автомобіля в нашому інтернет-магазині Demi Motors (Демі Моторс). Ми пропонуємо лише високоякісні кріплення від відомих європейських виробників Fischer та Polmostrow. Наш каталог представляє будь-які кріплення для будь-якої марки автомобілів. До Vaz, BMW, Audi, Opel, Ford, Chevrolet, Daewoo, Hyundai, Renault, Seat, Volkswagen та ін.

Всі кріплення можна придбати в нашому магазині, вони виготовлені з високоякісних гумових матеріалів та сталі. І відповідають усім технічним вимогам та розмірам оригінальних вихлопних систем.

Додатковим стимулом купувати кріплення в нашому магазині є те, що якщо ви живете в місті Львів, то ви можете скористатись знижкою на послуги нашого СТО, щоб замінити придбані кріплення.