Мій кошик 0

(097) 4141 101

(073) 4141 101

*Зворотній звінок

Підбір по автомобілю

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОСТАВКУ

Товари надсилаються в період 1-2 дні з дати розміщення замовлення, за винятком вихідних. Замовлення приймаються до 14.00. Доставка займає 2-4 дні залежно від місця призначення.

Доставка до складу "Нова пошта" у вашому місті (Україна)

Пакет доставляється до точки видачі компанії "Нова Пошта" у вашому місті. Щоб отримати його, вам потрібно представити паспорт і назвати номер вантажної декларації (наш менеджер звітує після надсилання). Посилка повинна бути отримана протягом кількох днів з дати прибуття вантажу - якщо цей період перевищує цей період, нова пошта стягує додаткову плату за зберігання (умови зазначені на сайті компанії). Період доставки становить 1-3 дні з дати готовності замовлення.

Доставка до складу "САТ" у вашому місті (Україна)

Пакет доставляється до точки видачі компанії "САТ" у вашому місті. Щоб отримати його, вам потрібно представити паспорт і назвати номер вантажної декларації (наш менеджер звітує після надсилання). Посилка повинна бути отримана протягом 24 годин з дати прибуття вантажу - якщо цей період перевищує цей період, компанія в часі стягує додаткову плату за зберігання. Період доставки становить 1-3 дні з дати готовності замовлення.

Доставка до складу "ДЕЛІВЕРІ" у вашому місті (Україна)

Пакет доставляється до точки видачі компанії "ДЕЛІВЕРІ" у вашому місті. Щоб отримати його, вам потрібно представити паспорт і назвати номер вантажної декларації (наш менеджер звітує після надсилання). Посилка повинна бути отримана протягом декількох днів (умови зазначені на сайті компанії) з дати прибуття вантажу - якщо цей період перевищує цей період, компанія з доставки стягує додаткову плату за зберігання. Період доставки становить 1-3 дні з дати готовності замовлення.

Доставка нашим транспортом (Україна)

Також можна доставити з нашим транспортом (один або два рази на місяць, залежно від обсягу замовлень та товарів, наш автомобіль проїжджає по всіх районах). Для отримання додаткової інформації зверніться до наших менеджерів, щоб координувати доставку.