Мій кошик 0

(097) 4141 101

(073) 4141 101

*Зворотній звінок

Підбір по автомобілю

Універсальні глушники : Акційні товари - Так

Товари від 1 до 24 з 134

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Товари від 1 до 24 з 134

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Купити універсальні глушники та резонатори в інтернет-магазині Demi Motors. Найкраща ціна в Україні.

Якщо вихлопна система автомобіля вийшла з ладу, її можна придбати в Demi Motors. Інтернет-магазин пропонує своїм клієнтам оригінальні продукти від польського виробника Polmostrow. Тут ви можете вибрати та придбати універсальний глушник, що підходить для більшості моделей популярних вітчизняних та іноземних брендів. На підприємстві позначені всі готові продукти, що підтверджує відповідність продуктам Pimot. Вирішивши купити універсальні глушники в Інтернеті, водій отримує можливість заощадити гроші.

Завдання глушника - зменшити шум під час роботи двигуна. На вибір цієї частини впливає багато параметрів: необхідність встановлення допоміжних глушників, потужності двигуна, ресурсу та рівня вмісту у вихлопних газах шкідливих токсичних речовин. Щоб придбати універсальний глушник, ми маємо на увазі, що очікування споживачів не будуть обмануті, і він придбає оригінал. Рівень шуму вихлопних систем повинен відповідати вимогам. Демократична ціна на весь асортимент каталогу дозволяє власнику автомобіля із середнім доходом вибирати варіант, який підходить для нього.

В інтернет-магазині Demi Motors (Україна) ви також можете придбати універсальний резонатор. Ця частина вважається однією з головних компонентів вихлопної системи автомобіля будь-якої марки вітчизняного чи іноземного виробництва. Резонатор розташований посередині глушника. Це багаторівневий пристрій, де кожен рівень виконує певні функції.

Якщо відбулося розбиття, а в VAZ, Lanos або Skoda Octavia є проблеми з вихлопною трубою під час руху, тоді лише заміна може повернути заводський звук автомобільного вихлопу. Купівля універсального резонатора знадобиться, коли частина стане непридатною для роботи. Для практичних водіїв важливо купувати універсальний резонатор високої якості, щоб не потрібно міняти запасні частини за місяць. У цьому випадку доступна ціна - приваблива перевага перед іншими варіантами.

Якісні деталі, які ми реалізовуємо, виробляються з надійних та довговічних матеріалів, які можуть витримати високі температури. Алюмінійована сталь, з якої складається компоненти вихлопної системи автомобіля, характеризується підвищеною стійкістю до корозії. Універсальний резонатор завжди можна купувати в нашому інтернет-магазині за вигідними умовами. Звертайтесь!

Підібрати по:
Currently Shopping by:
 1. Видалити цей товар Акційні товари: Так
Варіанти товарів
Акційні товари
 1. Так (134)
Нові надходження
 1. Так (134)
Ціна
0 грн. до 6563 грн.
Виробник
 1. Polmostrow (22)
 2. Demi Motors (111)
Матеріал
 1. Алюмінійований (22)