Пн-Пт: 09:00 - 17:30 |
Сб: 09:00 - 14:00 | Нд: Вихідний

Замовити підбір вихлопної системи чи запчастини

Напишіть дані свого авто та потрібну запчастину, а наші спеціалісти виконають для Вас підбір

/
/
Для чого потрібний прямоточний глушник на звичайних автомобілях?

Для чого потрібний прямоточний глушник на звичайних автомобілях?

Кожен автомобіліст знає, що у вихлопних циліндрах виникають вібрації. Різні по амплітуді коливання виникають під час процесу згорання у випускних циліндрах. Сучасним глушником є механізм, призначений для зниження рівня шуму і, крім того, для зниження температури та токсичності вихлопних газів. Для сучасних автомобілів вихлопна система є важливим і необхідним елементом. Без цього звук двигуна був би нестерпно гучним для людського слуху.

Що таке прямоточний глушник


Автомобільний прямоточний глушник виглядає непомітно — це набір камер і трубок з отворами в них, які розміщені усередині металевої коробки. Ця структура була створена не випадково, а для віддзеркалення звукових хвиль і можливості придушення шуму.
Під час процесу згорання у випускних циліндрах виникають вібрації. Низькі, нормальні та високочастотні коливання виникають під час процесу згорання у випускних циліндрах. Амплітуда цих коливань також варіюється. При проходженні через декілька різних камер в системі глушника звук перетвориться в тепло. Крім того, це зменшує коливання, тому звук не дуже різкий. Діапазон звукових коливань залежить від числа обертів двигуна.

Модернізація за допомогою прямоточного глушника

Глушник вихлопних газів грає дуже важливу роль, щоб заглушити шум, який утворюється від вибухів усередині двигуна внутрішнього згорання. Якщо ви хочете модернізувати та удосконалити свій транспортний засіб, зробити це ви можете за допомогою прямоточного глушника. З його установкою на автомобілі ви можете відчути:

  • збільшення корисної потужності транспортного засобу;
  • звук двигуна набагато тихіший і приємніше, з’являється спортивний тембр;
  • автомобіль набуває вдосконалений зовнішній вигляд, який йому додає оригінальна насадка, виготовлена з якісної та відполірованої нержавіючої сталі;
  • триваліший експлуатаційний термін вихлопної системи.

У прямоточному глушнику відсутній гасильний резонатор, через це звук його роботи набагато вищий. Основною відмінністю даного устаткування є проста конструкція, яку при необхідності можна зробити самостійно. Адже після того, як двигун був допрацьований і збільшилася його потужність, потрібно удосконалити систему випускних газів, адже стандартний глушник просто не зможе впоратися з великими об’ємами вихлопу.
Варто відзначити те, що прямоток не варто встановлювати на автомобілях, які відрізняються малим об’ємом двигуна, лише на спортивних або машинах, де водії віддають переваги агресивнішому стилю водіння.

Особливості прямотоку

Прямоточний глушник вихлопних газів автомобіля — це елемент, який ви обов’язково захочете мати у своєму автомобілі, не дивлячись ні на що. Варіації цього типа шумопоглинання — це інтерференційні та обмежувальні системи. Сучасні виробники пропонують широкий асортимент подібних деталей. Це викликано в першу чергу тим, що вони більш універсальні, тому їх можна встановлювати практично на всі марки авто. Через те, що подібне устаткування не здатне гасити низькі частоти, ви можете вибрати навіть глушник з індивідуальним «стилем звучання». Це зробить звук вашого транспортного засобу більш впізнаним на вулиці. Відмінність у звуці виникає через кількість матеріалу, базальтового волокна або мінеральної вати, які призначені для того, щоб поглинати високі частоти у глушильній системі.
Варто також відзначити те, що вибираючи подібні автомобільні аксесуари, особливу увагу варто приділити металу, з якого він був виготовлений. Адже вібрація від звуку здатна руйнувати стінки вихлопних труб, товщина металу повинна залишатися стандартною, а поверхня не повинна бути вкрита подряпинами та вм’ятинами.
Установку прямоточного глушника потрібно довіряти майстрам, які мають великий досвід роботи в цій сфері. Лише в цьому випадку у вас вийде убезпечити власний транспортний засіб від поломок. Адже неточність в процесі монтажу приводить до того, що звук від роботи матиме високий рівень, що приноситиме дискомфорт в процесі експлуатації.

Рубрика: Блог
Поділитися
Facebook
Telegram
Twitter
Замовити підбір вихлопної системи чи запчастини