Послуги СТО

Адреса

м. Львів, вул. Городоцька, 242/Г

Телефони
Графік роботи

Понеділок - Пятниця: 9:00 - 17:30
Субота: 9.00 - 15.00
Неділя: вихідний

Скануйте КОД - отримайте маршрут!

Як підібрати та де змінити вихлопну трубу на автомобілі?

Глушник є невіддільною частиною системи виведення відпрацьованих газів автомобіля. Саме від нього залежить звук, який видає транспортний засіб. Крім звучання від вихлопної труби залежить кількість шкідливих речовин, які потрапляють в атмосферу. Крім того, в сучасних автомобілях глушник є невіднятною частиною дизайну. Як будь-яка інша деталь транспортного засобу, вихлопна труба має свій термін експлуатації. Різкі перепади температур та агресивна дія навколишнього середовища призводять до того, що глушник може прослужити від одного до шести років. У зв’язку з цим дана деталь належать до категорії витратних матеріалів. На термін служби істотно впливають матеріали, з яких виготовлена вихлопна труба, та якість складання. Якісними та довговічними вважаються вироби з нержавіючої сталі. Крім того, що вони мають привабливий вигляд, на автомобілі вони можуть прослужити до шести років. Все це тому, що «нержавіюча сталь» стійка до корозії та температурних коливань. Єдиним недоліком глушників з такого матеріалу є їхня висока ціна. З цієї причини вихлопні труби з нержавіючої сталі встановлюються переважно на автомобілях преміум-класу. Суттєво заощадити бюджет автомобіліста допоможуть глушники зі звичайної вуглецевої (чорної) сталі. Однак така економія викликає сумніви. Термін експлуатації таких виробів часто не перевищує двох років. Матеріал швидко іржавіє та прогоряє під впливом високої температури. Також необхідно враховувати вартість послуг СТО, пов’язаних з монтажем елементів вихлопної системи. Золотою серединою між нержавіючої та вуглецевої сталі є алюміній. Такий матеріал стійкий до корозії. Глушники з алюмінієвої сталі служать довше, ніж із вуглецевої, а коштують дешевше, ніж із нержавіючої.

Асортимент продукції в інтернет-магазині DEMI MOTORS

Великий асортимент глушників та інших елементів вихлопної системи пропонує компанія Demi Motors. В електронному каталозі нашого інтернет-магазину є якісні глушники польської торгової марки Polmostrow, імпортером якої довгий час є Demi Motors. Тут можна купити вихлопну трубу на:
  • Volkswagen;
  • Mercedes;
  • Renault;
  • Chevrolet;
  • Hyundai та інші марки авто.
Магазин пропонує глушники на всі марки та моделі автомобілів, які можна зустріти на вітчизняних дорогах. Продукція польського виробника Polmostrow відрізняється високою якістю та доступною ціною. Елементи вихлопної системи повністю відповідають оригінальним розмірам та не викликають труднощів при монтажі. Алюмінійована сталь, яка використовується у виробництві, стійка до корозії, внаслідок чого термін експлуатації глушників становить від 4 до 6 років. З 2008 року компанія Demi Motors налагодила власне виробництво універсальних глушників. Для виготовлення продукції використовується тільки якісна італійська та німецька сировина, при цьому дотримуються всіх європейських стандартів. Ціни на продукцію власного виробництва вигідно відрізняються від пропозицій конкурентів.

СТО DEMI MOTORS у Львові

Окрім продажу елементів вихлопної системи власного виробництва та польської компанії Polmostrow, Demi Motors пропонує послуги з встановлення та ремонту оригінальних глушників та спортивних прямотоків. Наша станція технічного обслуговування автомобілів (СТО) знаходиться у Львові та працює щодня, крім неділі, за помірну ціну замінить вихлопну трубу або інший елемент системи. Поки наші фахівці займаються вашим автомобілем, ви можете насолодитися чашкою справжньої львівської кави.

Як до нас завітати?

Ми можемо запропонувати Вам такі види робіт та послуг

  • Продаж, установка, ремонт оригінальних глушників;
  • Продаж, установка, ремонт спортивних прямотоків;
  • Заміна гофри, каталізаторів, стронгерів;
  • Встановлення вихлопних систем;
  • Зварювальні роботи.
Запис на СТО
Залиште свої контактні дані нижче у формі. Ми зв'яжемось з Вами та надамо необхідну інформацію
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
Городоцька 242 Г, Львів
Консультация
Оставьте свои контактные данные в форме. Мы свяжемся с Вами и предоставим необходимую информацию
Звоните
Пишите нам в мессенджеры
Заходите
Городоцька 242 Г, Львів
Консультація
Залиште свої контактні дані нижче у формі. Ми зв'яжемось з Вами та надамо необхідну інформацію
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
Городоцька 242 Г, Львів
Підбір запчастини
Замовити підбір вихлопної системи чи запчастини
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
Городоцька 242 Г, Львів