POLMOSTROW – про компанію в деталях

Одним з найбільших постачальників вузлів для вихлопних систем і одним з наших найдавніших партнерів є всесвітньо відома європейська компанія Polmostrow або просто POLMO. Саме тому ми вирішили, що нашим клієнтам, тобто Вам, було б цікаво дізнатися детальніше про цю компанію. Ми зібрали деяку інформацію про Polmostrow і підготували матеріал, в якому спробуємо розповісти саме про компанію POLMO, яка, як ми вже сказали, є одним з найбільших виробників вузлів і деталей до вихлопних систем в Європі. Ви взнаєте, що це за компанія, який основний асортимент її продукції, переваги деталей виробництва Polmostrow перед іншими виробниками, а також ще багато цікавого.

Почнемо з того, що компанія Polmostrow працює на ринку автомобільних деталей вже понад 45 років, починаючи з 1975 року. За цей час фахівці підприємства створили та реалізували величезну кількість якісної продукції. І на сьогодні у них налічується близько 3 500 позицій в каталозі.

Основна спеціалізація виробничого комплексу POLMO полягає у виготовленні вихлопних систем, а також їх комплектуючих для легкових і вантажних автомобілів. Серед асортименту продукції налічується велика різноманітність деталей для більшості моделей авто багатьох відомих марок.

Основна спеціалізація виробничого комплексу POLMO полягає у виготовленні вихлопних систем.

POLMOSTROW – різноманітність представлених товарів

Купити вихлопні системи POLMO надають перевагу з-за високої якості виготовлення всіх елементів конструкції, а також доступної ціни. Крім того, підприємство піклується про своїх клієнтів, надаючи їм сертифікований продукт, який по технічних характеристиках повністю відповідає рекомендаціям виробників транспортних засобів.

Серед представленого асортименту товарів розрізняють такі:

 • глушники бренду POLMO;
 • універсальні глушники;
 • збірні вихлопні системи;
 • резонатори;
 • кріпильні елементи;
 • труби відводу відпрацьованих газів.

Всі вироби Polmostrow виробляють з високоякісних матеріалів відомих виробників. Крім того, компанією проводиться маркування товару знаком відповідності товару PIMOT, що надає гарантію якості та повної відповідності з оригінальними запчастинами.

Всі вироби Polmostrow виробляють з високоякісних матеріалів відомих виробників.

ПЕРЕВАГИ КОМПЛЕКТУЮЧИХ ВІД POLMO

Всі запасні частини до вихлопних систем компанії Polmostrow відрізняються не лише високоякісним виробництвом, але і дуже багатим функціоналом. У особливих ситуаціях центральні глушники в системах відведення відпрацьованих газів доповнені попередніми та кінцевими глушниками, роблячи шуми та інші звуки максимально низькими.

Крім того, повітряні коливання, які у будь-якому випадку виникають в циліндрах двигуна унаслідок згорання суміші палива і повітря припинять перетворюватися на рев мотора.

Таким чином, покупець зможе придбати вихлопну систему з унікальною конструкцією, здатною перетворювати звукові коливання на тепло. Це робить їх кращими серед інших аналогів, переважними особливостями яких є відмінна якість і надзвичайно низька вартість.

Сучасні вихлопні системи POLMOSTROW та їх особливості

Компанія Polmostrow впродовж багатьох років випускає вихлопні системи та комплектуючі, надаючи своїм клієнтам якісний і сертифікований товар. Кожна деталь з кожним роком удосконалюються, тому деталі випускаються з потужнішим і надійнішим функціоналом.

Сучасні автомобілісти визначають безпеку і надійність їзди пріоритетними під час щоденного використання свого транспортного засобу. Тому, компанія Polmostrow надає своїм покупцям кращі рішення, що роблять використання автомобіля максимально безпечним. При цьому, комфорт при пересуванні повністю гарантований – мінімум шуму та інших звуків.

Компанія Polmostrow впродовж багатьох років випускає вихлопні системи та комплектуючі, надаючи своїм клієнтам якісний і сертифікований товар. Кожна деталь з кожним роком удосконалюються, тому деталі випускаються з потужнішим і надійнішим функціоналом.

Виробником пропонуються:

 • бюджетні деталі, виготовлені зі звичайної чорної сталі. Вони розраховані для певних моделей і марок транспортних засобів, враховується вигляд кузова, технічні характеристики двигуна, системи подачі палива, а також рік випуску машини;
 • деталі вихлопної системи з покриттям проти корозії, може бути цинковим або алюмінієвим. Вибираються дані запчастини з врахуванням моделі та марки транспортного засобу;
 • універсальні елементи вихлопної системи;
 • спортивні або прямоточні комплектуючі, які використовуються для тюнингу вихлопної системи;
 • преміум деталі для системи відведення відпрацьованих газів, виготовлені з нержавіючої сталі;
 • модернізуючі запчастини та комплектуючі для вихлопної системи. До них відносять гофру глушника, стронгер, деталі, які заміняють каталізатор деталі;
 • якісні кріпильні елементи – гумки, прокладки, муфти, інші компоненти; деталі вихлопної системи, що виконують декоративні властивості.

Кожна деталь, запропонована виробником Polmostrow, відмінно виконує свої функції, служить досить тривалий час, надаючи максимальну безпеку і комфорт на дорозі.

POLMO – кращі рішення для покупців з України

Клієнтам пропонується зручний і професійний сервіс у підборі найбільш відповідної деталі для свого авто. У цьому Ви можете безпосередньо переконатися самі, підібравши потрібну деталь в нашому магазині Demimotors.ua.

Асортимент компанії Polmostrow в нашому магазині постійно оновлюється, з кожним днем пропонуючи нові рішення для покупців. Крім того, виробником надається гарантія 24 місяці на продукцію зі всього асортименту в нашому каталозі.

Рубрика: Статті
Поділитися
Facebook
Telegram
Twitter
Консультация
Оставьте свои контактные данные в форме. Мы свяжемся с Вами и предоставим необходимую информацию
Звоните
Пишите нам в мессенджеры
Заходите
Городоцька 242 Г, Львів
Консультація
Залиште свої контактні дані нижче у формі. Ми зв'яжемось з Вами та надамо необхідну інформацію
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
Городоцька 242 Г, Львів
Підбір запчастини
Замовити підбір вихлопної системи чи запчастини
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
Городоцька 242 Г, Львів