Пн-Пт: 09:00 - 17:30 |
Сб.: 09:00 - 14:00 | Вс: Вихідний

Замовити підбір вихлопної системи або запчастини

Напишіть дані свого авто та потрібну запчастину, а наші фахівці виконають для Вас підбір

Х-Резонатор DMG 45-300 (стронгер Demi Motors – діаметр 45 мм, довжина 300 мм)

Артикул: 105674
Loading...
Діаметр (D), мм

Довжина (L), мм

Товщина (Th), мм

Матеріал

Виробник

570 

Наявність та ціну товару уточнюйте у менеджера!
Опис

Х-Резонатор DMG 45-300 (Demi Motors)

Х-Резонатор DMG 45-300 (Demi Motors) – модифікований стронгер або його аналог (полум’ягасник) – частина вихлопної системи автомобіля, основне завдання якої полягає в якісному зниженні температури та швидкості відпрацьованих газів з картера двигуна.

Використовується такий полум’ягасник для збільшення потужності двигуна, як альтернатива каталітичному нейтралізатору і встановлюється замість нього (найчастіше в спортивних або прямоточних вихлопних системах). Завдяки Х-Резонатору DMG 45-300 (стронгер Demi Motors – діаметр 45 мм, довжина 300 мм) знижується звук і автомобіль звучить приємним басом. На відміну від класичного стронгера, у ньому тихіше і м’якше звук, завдяки хрестоподібній внутрішній конструкції.

Demi Motors перші та єдині в Україні, хто виготовляє X-резонатори. Виготовлений даний аналог стронгера, як і решта продукції компанії Demi Motors, із високоякісної жаростійкої антикорозійної алюмінійованої сталі товщиною 1,5 мм, що дає можливість використовувати його в умовах високих навантажень.

Характеристики

Х-Резонатор DMG використовується у вихлопних системах автомобілів для зменшення рівня шуму, покращення потужності двигуна й оптимізації витрат палива.

Основна його функція полягає в зниженні звукових хвиль, що утворюються під час вихлопу від двигуна автомобіля. Він складається з камери або труби з особливою конструкцією, яка дозволяє знижувати шумові коливання, перешкоджаючи їх відбиттю назад до двигуна. Це забезпечує зменшення загального рівня шуму, що виходить з вихлопної системи автомобіля, і поліпшує комфорт пасажирів та довкілля.

Крім того, він може впливати на потужність двигуна, забезпечуючи оптимальний струм газів у вихлопній системі. Це досягається завдяки оптимізації протитисків, що створюються в системі, та зменшенню оборотів, які витрачаються на протилежні сили. Як результат, двигун може працювати більш ефективно, що може призводити до збільшення потужності та поліпшення витрат палива.

Отже,він використовується для зниження шуму, поліпшення потужності двигуна та економії палива в вихлопних системах автомобілів.

Купити cтронгер Demi Motors діаметр 50 мм, довжина 300 мм Ви можете безпосередньо з цієї сторінки. Оформивши замовлення через кошик, або скориставшись функцією швидкого замовлення. Також, буде досить просто зателефонувати нам за номерами вказаними на са570

Додаткова інформація

Оскільки ми є офіційними дилерами багатьох відомих європейських виробників, які виготовляють частини вихлопних систем, а також виробники запасних частин до вихлопних систем (TM Demi Motors), ми майже завжди можемо знайти або зробити будь-яку частину вихлопної системи для автомобілів з наступних популярних брендів в Україні:

BMW, Audi, Citroen, Ford, Mazda, Mitsubishi, Peugeot, Porsche, Renault, Skoda, Volkswagen, Volvo, Chevrolet, Daewoo, Chery, Jaguar, Land Rover, Alfa Romeo, Mercedes-Benz, Toyota, Suzuki, Dacia, Fiat, Geely, Honda, KIA, Lexus, Nissan, Opel, Smart, SsangYong, Subaru, Богдан, ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, ЗІЛ, ЗІС, ІЖ, ЛУАЗ, Москвич, УАЗ.

Також для вихлопної системи досить рідкісних брендів в Україні:

Abarth, Acura, Alpine, Artega, Asia, Aston Martin, Barkas, Bedford, Bentley, Brabus, Brilliance, Bristol, Bugatti, Buick, Cadillac, Chana, Chrysler, Dadi, Daihatsu, Daimler, Derways, DKW, Dodge, FAW, Ferrari, Fisker, Genesis, GMC, Great Wall, Groz, Gumpert, Horch, Hummer, Hyundai, Infiniti, Isuzu, JAC, Jaguar, Jeep, Koenigsegg, Lamborghini, Lancia, Land Rover, Landwind, Lifan, Lincoln, Lotus, Maserati, Maybach, McLaren, Mercury, MG, MINI, Morgan, Oldsmobile, Packard, Plymouth, Pontiac, Proton, Ravon, Roewe, Rolls Royce, Rover, Saab, Scion, Seat, Soueast, Spyker, Tata, Tatra, Tesla, Trabant, Vauxhall, Volvo, Wartburg, Wiesmann, Zastava, Zhongxing, Zotye.

Зателефонуйте нам, і ми спробуємо розв’язати вашу проблему!

ЧАС ДОСТАВКИ ЗАПЧАСТИН ДО МІСТ – РЕГІОНАЛЬНИХ ЦЕНТРІВ УКРАЇНИ:

  • Львів, Київ, Луцьк, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівно, Хмельницький, Чернівці, Винниця, Житомир, Одеса — 1 день
  • Запорожжя, Дніпро, Кривий Ріг, Харків, Миколаїв, Кременчук, Херсон, Кропивницький, Полтава, Суми, Ужгород, Черкаси, Чернігів й інші – 2 дні
Х-Резонатор DMG 45-300 (стронгер Demi Motors – діаметр 45 мм, довжина 300 мм)
Х-Резонатор DMG 45-300 (стронгер Demi Motors – діаметр 45 мм, довжина 300 мм)
Виробник: Demi Motors
570 грн.
Замовити підбір вихлопної системи чи запчастини