Для чого скуповують каталізатори?

Останнім часом дуже популярним і актуальним бізнесом стала скупка каталізаторів. Багато водіїв задоволені, адже можна продати, а не викидати стару, неліквідну запчастину, заробити непогану суму грошей і купити новий. Але є і велика аудиторія автовласників, які бачать в даному процесі певну каверзу. Тому варто розібратися, навіщо скупникам такий виріб, як каталізатор і наскільки вигідно його можна продати.

Скупка каталізаторів – чому це вигідно

Скупка каталізаторів здійснюється підприємцями для отримання дорогоцінних матеріалів шляхом афінажу. При розгляді даної інформації, багато водіїв скажуть, що можна дістати все самостійно і буде більше грошей. В цілому це вірно, але потрібно правильно все зробити, а для цього краще використовувати спеціальне устаткування, адже на деталі може бути присутнім свинець, який шкідливий для організму.

Скупники ж таке устаткування мають, тому можуть витягувати дорогоцінні метали без проблем і досить швидко. Тим більше вага коштовних металів в окремих випадках складає 0.1-0.3 грама. Які важко продати самотужки.

Каталізатор в сучасних автомобілях вважається обов’язковою частиною, яка встановлюється виробниками, щоб на максимальному рівні очистити вихлопні гази, відповідаючи нормам і правилам законодавства. Деякі водії вважають даний елемент дорогою примхою, яка надає лише зайвий клопіт. У Європі так вважає лише мала частина, тому як автовласники цінують екологію і прагнуть по максимуму піклуватися про природу.

Як і будь-яка автомобільна деталь, каталізатор не вічний і з часом може вийти з ладу, що позначиться на транспортному засобі й позначиться таким чином:

  • повільний набір швидкості на низьких передачах;
  • на панелі управління може спалахнути спеціальна лампочка Check Engine, яка сигналізує помилку мотора;
  • у декілька разів збільшується витрата палива.

Якщо спалахнув Check Engine можна просто спробувати трохи почекати або у випадку наявність бортового комп’ютера спробувати скинути помилку. Повторне загоряння вимагає обов’язкових відвідин СТО.

ЩО РОБЛЯТЬ З КАТАЛІЗАТОРАМИ ПІСЛЯ ПОКУПКИ

При виході деталі з ладу не варто її викидати, намагайтеся знайти вигідні пропозиції від скупників. Ціна БУ каталізатора варіюється в різних межах, але оскільки пропозицій на ринку досить, можна вибрати найбільш прийнятний. У конструкції каталізатора є родій, паладій і в деяких моделях навіть платина – дорогоцінні метали, що покривають соти, для нейтралізації шкідливих продуктів згорання.

Як розраховується ціна на Б/В каталізатори

Здати каталізатор можна в різних місцях, де є відповідні умови. Багато хто вважає, що скупники самі встановлюють ціну, але це не так. Основне правило для всіх охочих придбати каталізатор, що вийшов з ладу – заплатити 75% від ціни дорогоцінних металів, які містяться у складі деталі. Це загальноприйнята практика, яка досить вигідна автовласникам і не менше позитивно відображується на професійних компаніях-скупниках.

Також, на вартість впливають такі чинники:

  1. Об’єм двигуна – чим менше розмір, тим відповідно невелика кількість коштовних металів і навпаки.
  2. Вміст дорогоцінних металів також можна визначити за допомогою спеціального експреса-аналізу.
  3. Загальний стан деталі – відсутність механічних пошкоджень, вм’ятин, інших дефектів. Щоб визначити ціну, слід також приділити увага походженню керамічних елементів, виробник фільтра сажі й наявність фольги.

Щоб визначити ціну, слід також приділити увага походженню керамічних елементів, виробник фільтра сажі й наявність фольги.

Які каталізатори не приймаються скупниками

Не дивлячись на всі позитивні сторони процедури, далеко не всі каталізатори отримують хорошу ціну. Деякі можна реалізувати лише як лом, а загальні вимоги компаній наступні:

  • керамічний елемент має бути відокремленим від сажового фільтра;
  • не допускається також наявність азбесту, підпилків, сажі;
  • деталь повинна відповідати нормальній вологості до 2% і не більше;
  • при пошкодженнях металевого елементу, дорогоцінне напилення втрачається практично в половину.

Тому нескладно передбачити, що до повного зносу краще не доводити й це дозволить заробити більше грошей, ну і не нашкодити екології.

Також, якщо деталь вийшла з ладу, досвідчені механіки рекомендують звернути увагу на 3 варіанти подальших дій:

  1. Купити новий – найправильніший варіант, який поширений в Європі, де є суворий контроль євронорм;
  2. Видалити й шляхом прошивки бортового комп’ютера позбавити систему від помилки;
  3. Встановити датчик обманку – дешевий при покупці варіант, але обійдеться дорожчим при користуванні, видаючи підвищену витрату палива.

Способів позбавитися від деталі достатньо, головне правильно вибрати компанію, яка займається скупкою каталізаторів і пропонує оптимальну ціну. Наприклад наш відділ по скупці каталізаторів – catalist.demimotors.ua. Не доводьте деталь до повного фізичного зносу. Саме тоді вона зможе принести хороші гроші, які можна витратити на придбання нової запасної частини або на інші справи.

Рубрика: Статті
Поділитися
Facebook
Telegram
Twitter
Консультация
Оставьте свои контактные данные в форме. Мы свяжемся с Вами и предоставим необходимую информацию
Звоните
Пишите нам в мессенджеры
Заходите
Городоцька 242 Г, Львів
Консультація
Залиште свої контактні дані нижче у формі. Ми зв'яжемось з Вами та надамо необхідну інформацію
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
Городоцька 242 Г, Львів
Підбір запчастини
Замовити підбір вихлопної системи чи запчастини
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
Городоцька 242 Г, Львів